پولدار شدناکنون که سه قسمت قبلی را خوانده ایم میدانیم که تنها داشتن علاقه به راهی که در آن قدم گذاشته ایم و یا اینکه بهترین بودن در کاری که انجام میدهیم به همراه تلاش برای پیشرفت دائمی همراه با صرف کردن انرژی ، مدیریت زمان و تشخیص فرصت ها باعث پولدار شدن ما نخواهند شد بلکه در کنار اینها عواملی همچون اهمیت دادن به ظاهر ، یادگیری اصول و فنون مذاکره و همچنین مدیریت هزینه ها نیز تاثیر بسیاری در پولدار شدن ما خواهند داشت. اکنون به قسمت چهارم میرسیم و سه مسئله مهم دیگر که در ادامه خواهیم خواند.

 


تیک ممکن است ابتدا بخواهید قسمت سوم مقاله را مطالعه نمائید : روش های پولدار شدن قسمت سوم


 

اکنون نوبت روش دهم است.

تصویر افقی

تخصص های منحصر به فرد یاد بگیرید

خط افقی

میتوان گفت که یکی از مهمترین روش های پولدار شدن ، خاص بودن تخصص شماست. یعنی اگر میخواهید پولدار شوید میتوانید منحصر به فرد باشید و تخصصی را یاد بگیرید که کم یاب و یا حتی نایاب است. برای یادگیری تخصص شما احتیاج به گذاشتن وقت در کنار خرج کردن پول دارید پس میتوانیم بگوییم که شما اگر این وقت و سرمایه را صرف یادگیری تخصصی عمومی بکنید که افراد زیاد دیگری نیز این تخصص را دارند ، شانس شما برای پولدار شدن از این راه کمتر خواهد بود.

تخصص های کمیاب مانند جواهرات میمانند ، سعی کنید با تخصص خود بدرخشید تا این درخشندگی باعث پولدار شدن شما بشود. فراگیری تخصص های منحصر به فرد میتواند جذابیت بسیار بیشتری نسبت به تخصص های عمومی و رایج جامعه داشته باشد. این تجربه هیجان انگیز را از دست ندهید.

 

تصویر افقی

انتخاب دوستان صحیح

خط افقی

انتخاب های شما در زندگیتان همواره تاثیر مستقیمی دارد. این مسئله در تمامی مراحل زندگی شما اثر گذار خواهد بود و تاثیر آن کاملا مشهود است. هنگامی که میخواهید پولدار شوید ، باید بدانید که بسیاری از فرصت ها از طریق دوستانی که با آنها در ارتباط هستید بوجود میاید. هرچه دوستان موفقتر و با دانش تری داشته باشید شانس شما برای بدست آوردن فرصت های مناسبتر افزایش خواهد یافت. البته قرار نیست همواره این فرصت ها به صورت مستقیم بدست بیایند.

گاها شما میتوانید از مشورت گرفتن با این افراد صاحب فرصت های بسیار خوبی شوید و یا حتی با کسب تجربه از نحوه کارکردن ، مدیریت کردن و سایر مواردی که از ارتباط با دوستان موفق خود بدست میاورید میتواند شما را به موفقیت نزدیکتر کند.

دوستان شما میتوانند در شخصیت شما تاثیر بسیار زیادی بگذارند ، بنابراین علاوه بر ایجاد فرصت ها و یا کسب تجربه و غیره ، مسئله مهم دیگری نیز وجود دارد آنهم شخصیت شماست که میتواند از شخصیت اطرافیان شما اثرپذیری داشته باشد.

 

تصویر افقی

ورزش کنید و عادت های بد خود را ترک کنید

خط افقی

اگر میخواهید پولدار شوید سعی کنید به سلامت جسمانی خود اهمیت بسیاری دهید. هرچقدر که میتوانید ورزش کنید و به سلامت جسمانی خود اهمیت دهید. ورزش کردن به شما انرژی و انگیزه خواهد داد. شادابی و نشاطی که از ورزش صبحگاهی میتوانید بدست آورید باورنکردنی است. برای اینکه به اهداف خود برسید همواره نیازمند استفاده از منابع انرژی هستید و قطعا یکی از کم هزینه ترین و بهترین منابع انرژی ، ورزش کردن میباشد.

درکنار ورزش کردن باید سعی کنید تا میتوانید از عادت های بد خود ، دوری کنید. ترک عادت های بد میتواند شما را از هر نظر یاری کند. شما با ورزش کردن میتوانید انرژی مثبت بسیار خوبی دریافت کنید اما اگر این انرژی توام با کنار گذاشتن عادت های بد شما باشد ، تاثیری دوچندان خواهد داشت.

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لرنو وب. تمام سعیمان در لرنو وب این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

مجید کریمیمجید کریمی

مدیر بخش فروش و مدیریت

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

معرفی لرنو وب

آکادمی دیجیتال لرنو وب یک مرجع تخصصی آموزش مباحث آی تی است . در اینجا مباحث آموزشی بسیار تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت , محتوا نویسی و تبلیغ نویسی , سوشیال مارکتینگ , برنامه نویسی و طراحی وب و مدیریت فروش و بازاریابی برای شما آماده شده است . همچنین دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا در این زمینه ها برگزار می گردد .

سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع آموزشی در اختیارشما قرار بگیرد.