آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

اینتراکشن چیست

اینتراکشن در توییتر چیست ؟(InterAction): به فعالیت هایی که در توییتر و اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی بین افراد وجود دارد (لایک و توییت و منشن و.. ) اینتراکشن میگویند که معادل فارسی آن تعامل است .

 

با رشد شبکه های مجازی کلمات و واژه های انگلیسی و دیگر زبان ها وارد زبان فارسی شده اند و روبه رشد هستند این کلمات مثل اینتراکشن و .... زیاد هستند .

 

اینتراکشن دراینستاگرام _ شبکه های مجازی یعنی چه ؟

در واقع اینتراکشن مختص توییتر,اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی نیست یک کلمه است که بیشتر در شبکه های اجتماعی کاربرد دارد و کاربران از آن استفاده میکنند .

 (دایره اینتراکشن با اینتراکشن تفاوت دارد)

 

شبکه اجتماعی

 

بهتر است برای رشد کسب و کار و برند شدن آن را به بهترین روش ممکن انجام داد چون موجب شهرت میشود در نتیجه با افزایش درآمد و برندینگ همراه است  .

و یا نحوه ساده تر بیان کردن اینتراکشن میشه به لایک, فالوو, کامنت و فعالیت با دیگر کاربران که موجب افزایش محبوبیت و بالارفتن فالوور بشود .

 

 

.

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : محسن کریمی
محسن کریمی هستم . مدیرعامل شرکت ایفا نت و مدیر لرنو وب . تمام سعیمان در لرنو وب این است محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تیزر معرفی لرنو وب

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

آموزش سئو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

مجید کریمیمجید کریمی

مدیر بخش فروش و مدیریت

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

معرفی لرنو وب

آکادمی دیجیتال لرنو وب یک مرجع تخصصی آموزش مباحث آی تی است . در اینجا مباحث آموزشی بسیار تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت , محتوا نویسی و تبلیغ نویسی , سوشیال مارکتینگ , برنامه نویسی و طراحی وب و مدیریت فروش و بازاریابی برای شما آماده شده است . همچنین دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا در این زمینه ها برگزار می گردد .

همچنین می توانید از خدمات مشاوره سئو در آکادمی لرنو وب استفاده کنید.