آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

محتوا نویسی در منزلخیلی از افراد علاقه ای به کار در خارج از منزل ندارند و بیشتر دنبال کاری هستند که در آن راحت باشند و یا کارفرما (عامیانه تر صاحب کار) بالای سر آنها نباشد.

با توجه به شرایط کرونایی و آلودگی های خارج از خانه و دعوت مردم به ماندن در منزل یکی از کارهایی که با آن میتوان به راحتی کسب درآمد کرد و از حضور در مراکز شلوغ و پررفت و آمد دوری کرد محتوا نویسی است .

 محتوانویسی از جمله مشاغل پر در آمد میباشد. تنها چیزی که برای نوشتن محتوا نیاز دارید یک کامپیوتر به همراه اینترنت است. محتوا نویسی مثل خیلی از شغل ها نیاز به حضور فیزیکی و مداوم ندارد و بسسیار منعطف میباشد و از منزل یا هر مکان دیگری میتوان نیاز مشتری یا کارفرما را برآورده کرد و این یکی از مزیت های این شغل است که از بقیه مشاغل متمایز میکند .

 

 

 

تولید محتوا

یکی از اصل هایی که در محتوا نویسی باعث بهبود روند کار میشود به روز بودن اطلاعات محتوا نویس است که در جذابیت محتوایی که مینویسد خیلی تاثیر دارد .

یک محتوا نویس عملا در ظاهر کار بسیار ساده ای را انجام میدهد ولی تاثیر اساسی در بازدید و برند شدن دارد حال محتوا چه به صورت متنی، صوتی، تصویری و یا حتی گرافیکی باشد زاده ذهن خلاق یک محتوا نویس است.

tick حال با تمامی این تفاسیر تولید محتوا در شبکه های مجازی بهتر است یا سایت ؟

tick آیا محتوا نویسی در سئو سایت تاثیر دارد ؟

tick چه محتوایی تاثیر بیشتری بر کاربرپسند بودن دارد ؟

tick میزان در آمد یک محتوانویس در ایران چقدر است ؟

line

 معایب و مزایا تولید محتوا در سایت و شبکه های مجازی:

number برای تولید محتوا در شبکه های مجازی باید مطابق الگو و شرایط محتوا تولید کرد و زیاد آزادی عمل ندارید . ولی در سایت شما میتوانید هرچه میخواهید انجام دهید و به کسی به شما معترض نمیشود .

number در شبکه های مجازی شما راحت تر دیده میشوید و نیازی به سئو ندارید . اما محتوایی که در سایت تولید میشود باید حتما سئو شود تا مثل شبکه های مجازی دیده شود .

number تبدیل کاربر به مشتری در سایت راحت تر یا شدنی تر نسبت به شبکه های مجازی است .

سئو-محتوا

 

تاثیر محتوا بر سئو سایت :

مطمئنا محتوا تاثیر بر سئو و ارتقا رتبه بی تاثیر نیست .

با تولید محتوایی جذاب و کاربرپسند شما میتوانید روی سئو سایت هم تاثیر به سزایی داشته باشید و این خود باعث بهتر دیده شدن و در نتیجه اگر سایت شما فروشگاهی یا خدماتی باشد درآمد شما را افزایش میدهد .

میزان در آمد یک محتوانویس در ایران :

محتوانویسی با اینکه یکی از ارکان مهم دیجیتال مارکتینگ به شمار می آید ولی در ایران همچنان نسبت به آن کمی بی مهر هستند و در آمد های حاصل بسته به شهرت و آوازه نویسنده میباشد .

اگر نویسنده گمنام باشد از کمترین دستمزد یعنی ماهانه (400,000 تومان) میتواند درآمد کسب کند .

ولی اگر نویسنده صاحب نام باشد و رزومه قوی داشته باشد میتواند ماهانه حداقل از (9,000,000 تومان) درآمد داشته باشد .

اگر شما هم به محتوا نویسی علاقه پیدا کردید و میخواهید مطالعه بیشتری داشته باشید و نکات بیشتری یاد بگیرید میتوانید به اینجا مراجعه کنید .

 

 

 

 

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : محسن کریمی
محسن کریمی هستم . مدیرعامل شرکت ایفا نت و مدیر لرنو وب . تمام سعیمان در لرنو وب این است محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

حامد
# حامد
من محتوا نویسم ولی خبری از این پولا نبوده
پاسخ دادن
navid
# navid
دلم میخواد از همین الان تو خونه محتوا تولید کنم
پاسخ دادن

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

آموزش سئو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

مجید کریمیمجید کریمی

مدیر بخش فروش و مدیریت

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

معرفی لرنو وب

آکادمی دیجیتال لرنو وب یک مرجع تخصصی آموزش مباحث آی تی است . در اینجا مباحث آموزشی بسیار تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت , محتوا نویسی و تبلیغ نویسی , سوشیال مارکتینگ , برنامه نویسی و طراحی وب و مدیریت فروش و بازاریابی برای شما آماده شده است . همچنین دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا در این زمینه ها برگزار می گردد .

همچنین می توانید از خدمات مشاوره سئو در آکادمی لرنو وب استفاده کنید.