آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

مدیریت کارکناناگر مدیر یک کسب و کار هستید ، حتما به این فکر کرده اید که چگونه باید کارمندان خود را مدیریت کنید. یکی از راهکار هایی که میتواند شما را در این زمینه یاری کند مطالعه مقالات مدیریتی است که به درستی نوشته شده باشند. در این مقاله که شامل دو قسمت خواهد بود قصد داریم تا تکنیک هایی موثر و کاربردی در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید در زمینه مدیریت کارمندان خود به بهترین شکل ممکن رفتار نمائید. وظیفه شما به عنوان مدیر یک شرکت و یا کسب و کار به موفقیت رساندن مجموعه میباشد ، پس باید رفتار صحیح و اصولی در برخورد با کارمندان داشته باشید. بخش اول تکنیک ها در ادامه مطلب قابل مشاهده میباشند.

 

شما به عنوان مدیر باید همواره رفتاری حرفه ای از خود بروز دهید تا بتوانید شرکت خود را به موفقیت برسانید ، به این دلیل است که یادگیری این تکنیک ها برای شما بسیار با اهمیت خواهد بود.

تصویر افقی

تکنیک اول : تفاوت قائل نشدن میان کارمندان

خط افقی

 بسیار مهم است که میان کارمندان خود تفاوتی قائل نشوید. رفتار توام با عدالت میتواند تاثیر بسیار مثبتی در روحیه همه افراد ایجاد کند . درصورتی که رفتار شما باعث ایجاد تفاوت میان کارمندان باشد رفته رفته تاثیرات منفی بسیار زیادی به بار خواهید آورد زیرا این مسئله باعث از بین رفتن روحیه و انگیزه سایر کارمندان خواهد شد. این درحالی است که نگاه برابر شما به کارمندان ، تشویق ها و برخوردهای یکسان و در مجموع رفتاری متعادل میان همه کارمندان باعث به وجود آمدن شرایطی میشود که در آن همه کارمندان میتوانند استعدادها و خلاقیت های خود را بروز دهند زیرا در چنین شرایطی انگیزه افراد برای پیشرفت کردن و نشان دادن توانایی های خود افزایش میابد. به هراندازه بتوانید شرایط برابری برای همه کارمندان فراهم نمایید ، میتوانید عملکرد مثبت تری از همه افراد مشاهده نمائید.

 

تصویر افقی

تکنیک دوم : ایجاد رقابت سالم میان کارمندان

خط افقی

یکی از اصلی ترین مسائلی که میتواند یک پروژه را به موفقیت برساند بروز خلاقیت و ایده های مبتکرانه میباشد. بروز خلاقیت و ایده های مناسب برای پیشبردن اهداف یک پروژه نیازمند زمینه ای برای پیشرفت کارمندان میباشد. هرچقدر ذهن کارمندان آماده تر باشد ، شانس بروز خلاقیت و ایده افزایش خواهد یافت. اما شما چگونه میتوانید این ذهنیت مثبت را در کارمندان خود ایجاد کنید؟

برای اینکار میتوانید افزایش حقوق و مزایا ، ارتقای پست و یا طرح های تشویقی دیگری در نظر بگیرید و کارمندان خود را تشویق کنید تا برای رسیدن به این آفرهای جذاب تلاش خود را افزایش دهند. نگاه برابر شما به همه کارمندان در کنار ایجاد محیطی سالم برای رقابت میتواند باعث افزایش خلاقیت ها و بهبود عملکرد کارکنان شما شود که این مسئله درنهایت به سود شرکت خواهد بود و درواقع حتی اگر شما حقوق و مزایای بیشتری در اختیار برخی از کارمندان خود قرار دهید ، بازهم این شرکت شما است که سود اصلی را خواهد کرد. پس نگران این پیشنهاد های روحیه بخش نباشید زیرا هرقدر کارمندان شما عملکرد مثبت تری داشته باشند ، میزان سود سالیانه شرکت افزایش خواهد یافت ، بنابراین اگر از این میزان افزایش سود بخشی را به خود کارمندان پرداخت نمائید ، نه تنها ضرر نکرده اید بلکه انگیزه آنها را برای ادامه راه افزایش داده اید.

 

تصویر افقی

تکنیک سوم : هدایت صحیح کارمندان

خط افقی

شما به عنوان مدیر یک شرکت و یا پروژه ، نیاز دارید تا کارمندان خود را در مسیر صحیحی حرکت دهید ، مسیری که در نهایت باعث به موفقیت رسیدن شرکت و یا پروژه شود. برای اینکه بتوانید کارمندان خود را در مسیر صحیحی هدایت کنید میبایست بتوانید وظایف و حدود اختیارات هر شخص را به درستی تعیین کنید. در ابتدا شما وظیفه دارید تا وظایف و اختیارات هر فرد را بر اساس ماهیت کاری که انجام میدهد مشخص کنید ، سپس وظیفه سنگین تری به عهده شما خواهد بود زیرا میبایست نظارت صحیحی بر روند انجام این وظایف داشته باشید. علاوه بر تقسیم وظایف و نظارت میبایست در تخصیص منابع هم رویکردی صحیح و حرفه ای داشته باشید. به هرحال واضح است که هر فرد بسته به میزان وظایف و حدود اختیاراتش ممکن است نیازمند منابع خاصی نیز باشد که تخصیص صحیح این منابع نیز از جمله وظایف شماست ، همانگونه که نظارت بر استفاده از این منابع نیز جزئی از وظایف یک مدیر میباشد.

میتوانیم نتیجه بگیریم که شما به عنوان یک مدیر باید با تشریح وظایف و مشخص کردن اختیارات هر فرد ، مانع از هدر رفتن منابع شرکت شوید.

 


تیک برای مشاهده قسمت دوم مقاله اینجا را کلیک کنید


 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لرنو وب. تمام سعیمان در لرنو وب این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آشنایی بیشتر با لرنووب

ویدئو معرفی آکادمی لرنو وب

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

آموزش سئو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره ای هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئو کار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

مجید کریمیمجید کریمی

مدیر بخش فروش و مدیریت

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

معرفی لرنو وب

آکادمی دیجیتال لرنو وب یک مرجع تخصصی آموزش مباحث آی تی است . در اینجا مباحث آموزشی بسیار تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت , محتوا نویسی و تبلیغ نویسی , سوشیال مارکتینگ , برنامه نویسی و طراحی وب و مدیریت فروش و بازاریابی برای شما آماده شده است . همچنین دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا در این زمینه ها برگزار می گردد .

سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع آموزشی در اختیارشما قرار بگیرد.

دریافت آموزش رایگان

یک پکیج آموزش سئو رایگان برای شما دوست عزیز آماده کردیم.