آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

فروش موفقدر قسمت قبلی مقاله با سه تکنیک مهم و کاربردی به منظور یادگیری روش های صحیح مدیریت کارمندان آشنا شدیم. این سه تکنیک عبارت بودند از تفاوت قائل نشدن میان کارمندان ، ایجاد رقابت سالم میان کارمندان و در نهایت هدایت صحیح کارمندان در جهت پیشبرد اهداف شرکت. در این مقاله میخواهیم با سه تکنیک و اصول دیگر آشنا شویم که تکمیل کننده تکنیک های قبلی میباشند. این تکنیک ها در واقع ادامه دهنده راه تکنیک های قبل هستند که در نهایت همه این موارد به شما کمک خواهند کرد تا در مدیریت صحیح کارمندان خود ، موفق باشید.

 


تیک ممکن است ابتدا بخواهید قسمت اول مقاله را مطالعه نمائید : روش صحیح مدیریت کارمندان قسمت اول


اکنون با خواندن مقاله قبلی نیمی از راه را رفته ایم ، نوبت به تکنیک چهارم خواهد رسید.

تصویر افقی

تکنیک چهارم : ایجاد امنیت شغلی مناسب

خط افقی

یکی از مهمترین اصول مدیریتی که شما باید به آن پایبند باشید ، ایجاد امنیت شغلی برای کارمندانتان است. درصورتی که کارمندان شما احساس امنیت خوبی نسبت به شغل خود داشته باشند میتوانند با ذهنی آرام و بدور از هرگونه حاشیه بر روی وظایف خود تمرکز کنند. اگر میخواهید کارمندانتان استعدادهای خود را به بهترین شکل شکوفا کنند و ایده های خلاقانه در جهت پیشبرد اهداف شرکتتان به کار بگیرند ، میبایست این احساس امنیت را در آنها به طور کامل به وجود آورید.

درصورتی که کارمندان شما احساس امنیت نداشته باشند ، قطعا نمیتوانند با تمام وجود وظایف خود را انجام دهند. وظیفه شماست که به عنوان مدیر شرکت با اتخاذ تصمیمات و تدابیر صحیح شرایطی را فراهم نمائید تا تمامی افراد مجموعه احساس امنیت شغلی کرده و با آسودگی خیال اقدام به انجام وظایف خود نمایند.

 

تصویر افقی

تکنیک پنجم : بروز کردن توانایی ها و دانش کارمندان

خط افقی

درشرکت و پروژه های شما ، نیاز به تخصص و دانش امری بدیهی میباشد و قطعا هستند کارمندانی که دارای تخصص و دانش مربوطه میباشند. آیا تا به حال از خودتان پرسیده اید که دانش و تخصص کارمندانتان چقدر بروز میباشد؟ آیا اصلا احساس نیاز به بروز کردن دانش و اطلاعات کارمندان خود کرده اید؟

اگر میخواهید مدیر موفقی باشید ، سعی کنید فضایی بسیار خوب برای پیشرفت و افزایش سطح علمی و تخصصی کارمندان خود فراهم نمائید. هرچقدر کارمندان شما دارای تخصص و دانش به روزتری باشند ، نتایج مثبتی برای شرکت شما به ارمغان خواهد آمد. بروز بودن دانش اعضای شرکت برابر با تولید و یا ارائه خدمات هماهنگ با استانداردهای روز میباشد و این نکته منجر به افزایش فروش شما نیز خواهد شد زیر هرچه خدمات شما به صورت حرفه ای تری ارائه شود ، مشتریان شما نیز افزایش خواهند یافت. در رابطه با این موضوع هرچقدر هم صحبت کنیم کم خواهد بود ، به کارمندان خود به عنوان سرمایه نگاه کنید و هزینه کردن برای ارتقای دانش آنها را هزینه ننامید ، این کار سرمایه گذاری خواهد بود.

 

تصویر افقی

تکنیک ششم : برند سازی صحیح

خط افقی

از مواردی که میتواند کارمندان شما را نسبت به شما بسیار وفادار کرده و کارکردن در شرکتی که شما مدیریت آنرا به عهده دارید برایشان بسیار ایده آل باشد ، برند بودن شما میباشد. هرچقدر نام تجاری شما مطرح تر شود ، استانداردهای کیفی و فنی بیشتری داشته باشد ، کارکنان نسبت به شرکت وفادار تر خواهند بود.

دلایل زیادی وجود دارد که افراد نسبت به یک شرکت معتبر وفاداری بیشتری داشته باشند. از جمله این دلایل میتوان فروش بیشتر شرکت معتبر نسبت به شرکتی که اعتبار کمتری دارد را نام برد و یا شرایط پرداخت حقوق و مزایای بهتر. هرقدر شما نام تجاری معتبر تری برای شرکت خود بسازید ، کارمندان شما نیز از کار کردن تحت نظر شما خوشحال تر خواهند بود.

دربرخورد با کارمندان خود همواره به گونه ای عمل کنید که آنها اعتبار نام تجاری شرکت را به درستی درک کنند ، برای به وجود آوردن شرایطی که کارمندان به شرکت وفادار و متعهد تر باشند ، این درک صحیح و کامل نقش اصلی را ایفا خواهد کرد. به یاد داشته باشید که نام تجاری شما میتواند کارمندان شما را به آینده امیدوار و یا مایوس کند.

 

تمامی این تکنیک ها به شما کمک میکنند که بتوانید در برخورد با کارمندان خود موفقیت های بیشتری را تجربه کنید و روابط بهتری با آنها داشته باشید.

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لرنو وب. تمام سعیمان در لرنو وب این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آشنایی بیشتر با لرنووب

ویدئو معرفی آکادمی لرنو وب

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

آموزش سئو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره ای هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئو کار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

مجید کریمیمجید کریمی

مدیر بخش فروش و مدیریت

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

معرفی لرنو وب

آکادمی دیجیتال لرنو وب یک مرجع تخصصی آموزش مباحث آی تی است . در اینجا مباحث آموزشی بسیار تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت , محتوا نویسی و تبلیغ نویسی , سوشیال مارکتینگ , برنامه نویسی و طراحی وب و مدیریت فروش و بازاریابی برای شما آماده شده است . همچنین دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا در این زمینه ها برگزار می گردد .

سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع آموزشی در اختیارشما قرار بگیرد.

دریافت آموزش رایگان

یک پکیج آموزش سئو رایگان برای شما دوست عزیز آماده کردیم.