آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

قرارداد سئو و افزایش رتبه گوگلخدمات مشاوره سئوخدمات سئو تکنیکال - سئو داخلیخدمات لینک سازی - بک لینک

طراحی سایت مدرسه

با توجه به شرایط فعلی و مشکلاتی که ویروس کرونا ایجاد کرده است ، بسیاری از مدارس و آموزشگاه های خصوصی یا دولتی به دنبال راه اندازی سایت آموزشی برای ارائه خدمات آنلاین به کاربران خود میباشند.

با توجه به حساس بودن مسئله آموزش ، در این مقاله قصد داریم مهمترین موضوعات در تعیین قیمت طراحی سایت مدرسه یا آموزشگاه را برای شما عزیزان بازگو کنیم.

به طور کلی قیمت طراحی یک سایت را براساس نوع کدنویسی ، میزان امکانات ، گرافیک و سئو آن تعیین میکنند. در این مقاله بیشتر صحبت ما بر روی امکانات مورد نیاز یک وب سایت آموزشی خواهد بود زیرا در مقاله دیگری به طور کامل درباره گزینه های دیگر صحبت کرده ایم.

شما میتوانید در سایت خود دو هدف را دنبال کنید :

اول : امکانات روتینی نظیر معرفی مدرسه یا آموزشگاه و ارائه نحوه ثبت نام ، شرایط آموزش ، شماره های تماس ، روش های ارتباطی و ... و در کنار این موارد استفاده از پلتفرم های آماده برای ارائه آموزش های آنلاین

دوم : استفاده از بستری اختصاصی به منظور ارائه آموزش های آنلاین. در چنین شرایطی طبیعتا هزینه طراحی سایت شما بسیار متفاوت خواهد بود و بسته به نوع کدنویسی و شرایط مورد نظر شما برای بستر آموزشی ، قیمت متفاوت خواهد بود.

درنظر داشته باشید که اگر بخواهید آموزش های آنلاین خود را در بستری اختصاصی ارائه دهید ، جزئیات مدنظر شماست که هزینه نهایی طراحی را مشخص خواهد کرد و هرچه این جزئیات بیشتر باشد ، هزینه طراحی نیز افزایش خواهد یافت.

از طرفی بسیاری از آموزشگاه ها سعی در فروش محصولات به صورت دانلودی یا فیزیکی دارند ، در چنین شرایطی نیز کدنویسی و ساخت سیستم فروش فایل یا فروشگاه میتواند بازهم بسته به جزئیات مد نظر شما ، قیمتی متفاوت داشته باشد.

از طرفی شما میبایست نسبت به ظاهر سایت و سئو آن نیز حساس باشید. در نظر داشته باشید که سایت شما نشان دهنده اعتبار و پرستیژ کاری شماست اما زیبایی ظاهری یک سایت اولویت اول آن نیست بلکه کاربرپسندی و ارائه خدمات به بهترین شکل به کاربران اولویت اصلی را دارد. تا میتوانید شرایط را برای یادگیری آموزش از طریق آنلاین یا خرید فایل از سایت راحت کنید. هرچه کار با سایت شما ساده تر و راحت تر باشد ، کاربران بیشتری خواهید داشت.

 

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لرنو وب. تمام سعیمان در لرنو وب این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

دوره های پر طرفدار

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

 لرنووب،آکادمی لرنووب،لوگو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

حسین اکبریحسین اکبری

مدیر بخش لینک بیلدینگ

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

آدرس و شماره تماس لرنو وب

🏠 آدرس دفتر امور قراردادها و کلاس های خصوصی : تهران - م جمهوری . خ جمهوری . بعد از باستان . پ 1488 . طبقه اول - واحد 2

🏠 آدرس دفتر ونک , کلاس های عمومی : تهران میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، طبقه 3، واحد 8

🏠 آدرس دفتر شعبه اراک : میدان شورا , مجتمع خاتم - واحد 3


☎️ 02128428874 - 02166421198  08632235188
📱 09120506174 - 09921514364