آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

قرارداد سئو و افزایش رتبه گوگلخدمات مشاوره سئوخدمات سئو تکنیکال - سئو داخلیخدمات لینک سازی - بک لینک

برآورد هزینه طراحی سایت و نحوه قیمت گذاری طراحی سایت

اگر شما هم به مانند بسیاری از کاربران به دنبال برآورد هزینه طراحی سایت و نحوه قیمت گذاری طراحی سایت میباشید باید بدانید که به طور کلی قیمت طراحی سایت را براساس نوع کدنویسی ، میزان امکانات ، گرافیک و سئو آن تعیین میکنند.

همانطور که گفتیم اولین مرحله از تعیین قیمت یک سایت نوع کدنویسی آن میباشد. سایت ها از لحاظ طراحی به دو نوع استاتیک (ایستا) و داینامیک (پویا) تقسیم بندی میشوند . سایت هایی که به صورت استاتیک طراحی میشوند با استفاده از HTML و CSS و ... ساخته میشوند اما به دلیل نداشتن بخشی برای مدیریت درصورتی که نیاز به ویرایش سایت دشته باشید ، باید کدهای سایت رو ویرایش کنین . این نوع طراحی امروزه بیشتر برای پروژه های دانشجویی مورد استفاده قرار میگیرد و به ندرت پیش می آید که یک مشتری از شما چنین سایتی را تقاضا کند.

دسته دوم سایت های داینامیک گفته میشوند که دارای بخش مدیریت بوده و شما میتوانین با استفاده از امکانات بخش مدیریت ، سایت خود را ویرایش نمائید. طبیعتا هزینه طراحی سایت داینامیک نسبت به یک سایت استاتیک بیشتر خواهد بود.

مسئله دومی که میتواند هزینه شما را کاهش یا افزایش دهد ، امکانات درخواستی شما میباشد. این امکانات میتواند شامل مواردی همچون سیستم فروش ، فرم ، اسلایدشو ، اسلایدر و ... باشد که برای هر سایت نسبت به عملکرد آن متفاوت خواهد بود. هرچه شما امکانات و جزئیات درخواستی بیشتری داشته باشید ، هزینه طراحی افزایش خواهد یافت.

سایت های داینامیک معمولا به سادگی قابل توسعه میباشند و شما میتوانید برخی از امکاناتی را که در ابتدای راه به آنها نیاز مبرم ندارید ، در آینده به سایت خود اضافه نمائید و بدین ترتیب هزینه اولیه را کاهش دهید.

گرافیک سایتتان مورد بعدیست که میتواند هزینه طراحی شما را کاهش یا افزایش دهد. این گرافیک میتواند شامل طراحی لوگو ، بنر ، آیکون ، اینفوگرافیک و ... باشد. هرقدر تعداد تصاویری که نیاز دارید طراحی شوند بیشتر باشد طبیعتا هزینه طراحی افزایش میابد. به طور معمول گرافیک بر عهده مشتری میباشد و او میتواند از شرکت طراح یا هر شخص و شرکت دیگری برای طراحی های گرافیکی بهره ببرد.

و در نهایت به عنوان آخرین مورد این سئوی سایت شماست که میزان هزینه را به طور قابل ملاحظه ای کاهش یا افزایش خواهد داد. سئوی مد نظر ما درواقع بخش هایی از سئوی داخلی سایت میباشد که مشخصا باید در حین طراحی سایت رعایت شوند. این مورد به تنهایی باعث افزایش رتبه های شما در کلمات کلیدی نخواهد شد اما اگر ساختار سایت شما از نظر گوگل مناسب نباشد نمیتوانید به نتایج سایت خود خوشبین باشید. سئو خارجی شما ( کار روی کلمات کلیدی ) زمانی جواب خواهد داد که ساختار سایت شما نیز استاندارد باشد.

در نهایت براساس مواردی که ذکر شد قیمت طراحی یک سایت مشخص خواهد شد. حال ممکن است مسائلی همانند هاست ، دامنه ، SSL و ... نیز موثر باشند اما از آنجا که این موارد قالبا دارای قیمت مشخصی هستند ، تاثیر کمتری در قیمت نهایی خواهند داشت.

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لرنو وب. تمام سعیمان در لرنو وب این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

دوره های پر طرفدار

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

 لرنووب،آکادمی لرنووب،لوگو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

حسین اکبریحسین اکبری

مدیر بخش لینک بیلدینگ

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

آدرس و شماره تماس لرنو وب

🏠 آدرس دفتر امور قراردادها و کلاس های خصوصی : تهران - م جمهوری . خ جمهوری . بعد از باستان . پ 1488 . طبقه اول - واحد 2

🏠 آدرس دفتر ونک , کلاس های عمومی : تهران میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، طبقه 3، واحد 8

🏠 آدرس دفتر شعبه اراک : میدان شورا , مجتمع خاتم - واحد 3


☎️ 02128428874 - 02166421198  08632235188
📱 09120506174 - 09921514364