آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

قرارداد سئو و افزایش رتبه گوگلخدمات مشاوره سئوخدمات سئو تکنیکال - سئو داخلیخدمات لینک سازی - بک لینک

بازاریابی تلفنی به منظور افزایش فروش

(زمان خواندن: 2 - 3 دقیقه)

افزایش فروشدر شرایطی که بسیاری از مدیران کسب و کارها نسبت به روش های بازاریابی اینترنتی آگاهی دارند ، نسبت به بازار بسیار موفقی که میتوانند از طریق بازاریابی تلفنی بدست آورند بیخبر هستند. در این مقاله قصد داریم تا روش هایی به منظور موفقیت در بازاریابی تلفنی به شما کاربران گرامی آموزش دهیم تا بتوانید علاوه بر انواع روش های افزایش فروش که در اینترنت از آن آگاهی دارید ، روش دیگری را نیز تجربه نمائید.

در این مقاله تکنیک هایی به شما آموزش داده میشود که تماما کاربردی میباشند به همین دلیل خواندن این مقاله به شما کمک بسیاری خواهد کرد.

 

اولین نکته ای که باید در بازاریابی تلفنی به آن توجه کنید این است که سوالاتی که میپرسید پیرامون مخاطبتان باشد نه خودتان. بسیاری از افراد پس از برقراری تماس شروع میکنند از خودشان ، کسب و کارشان و غیره توضیح میدهند درحالی که شما میبایست از مخاطب خود ، کسب و کار مخاطبتان و مسائل مربوط به اون سوال بپرسید سپس مقداری درباره خودتان و کسب و کارتان توضیح دهید ، به این ترتیب اگر مخاطب به کار شما علاقه نشان دهد ، زمینه برای توضیحات بیشتر فراهم خواهد شد.

نکته دوم ، هرچقدر اطلاعات بیشتری داشته باشید ، میتوانید فروش بیشتری بدست آورید پس باید سوالات خود را قبل از برقراری تماس آماده نمائید. در تماس با مخاطب ، میتوانید سوالاتی که از قبل به صورت کارشناسی شده آماده کرده اید را بپرسید ، به این ترتیب میتوانید اطلاعات خوبی از مخاطب خود به دست آورده و به این ترتیب شانس خود را برای ارائه محصول و یا خدمات خود افزایش خواهید داد. اگر سوالات خود را از قبل آماده نکنید ممکن است در حین مکالمه ندانید که میخواهید چه بگویید.

نکته سوم ، متن های از پیش آماده کرده خود را برای مخاطب قرائت نکنید. اینکه یک متن آماده را به صورت روخوانی برای مخاطب خود بخوانید ، هرگز راه درستی برای تبدیل مخاطب به مشتری نخواهد بود. سعی کنید به جای اینکه متنی از پیش آماده را بخوانید ، سوالاتی از مشتری خود بپرسید که برای او جذاب باشد . با طرح کردن سوالات جذاب ذهن مشتری خود را درگیر کنید . هرقدر این درگیری بیشتر باشد شانس شما برای افزایش فروش بیشتر خواهد شد.

نکته چهارم ، مشتری خود را هرگز خسته نکنید. در تماس خود سعی کنید مشتری را در میان انبوهی از سوالات و توضیحات رها نکنید ، اینکار باعث خستگی مشتری و رد کردن شما خواهد شد. در مرحله اول بسیار مختصر و مفید عمل کنید تا کم کم ذهن مخاطب خود را آماده توضیحات بیشتر و سوالات بیشتر کنید.

نکته پنجم ، آرامش داشته باشید. از عجله و شتابزدگی خودداری نمائید. اگر آرامش خود را حفظ کنید به مشتری نیز آرامش خواهید داد. این آرامش میتواند به شما کمک کند تا مخاطب را به مشتری تبدیل نمائید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مقاله های مرتبط

روش های خرید از فروشگاه های اینترنتی

فروش وب سایت خود را تا 81 برابر افزایش بدید

مراحل و نکات آموزش فروش محتوا

افزایش فروش از طریق تکنیک های بازاریابی اینترنتی (2)

 

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لرنو وب. تمام سعیمان در لرنو وب این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دوره های پر طرفدار

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

کتاب سئو تالیف مهندس کریمی

خرید کتاب سئو seo  پیشرفته

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند که به عنوان رفرنس اساتید در خیلی از موسسات آموزشی تدریس می شود را تهیه کنید.

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

 لرنووب،آکادمی لرنووب،لوگو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب


مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

حسین اکبریحسین اکبری

مدیر بخش لینک بیلدینگ

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

آدرس و شماره تماس لرنو وب


? آدرس دفتر امور قراردادها و کلاس های خصوصی :

تهران - م جمهوری . خ جمهوری . بعد از باستان . پ 1488 .                                  طبقه اول - واحد 2

? آدرس دفتر ونک , کلاس های عمومی :

تهران میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، طبقه 3، واحد 8

? آدرس شعبه اراک : میدان شورا ، مجتمع خاتم - واحد 3

facebook instagram twitter youtube linkedin