آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

دوره سئو Off_Page - آموزش سئو Off_Page

دوره سئو Off-Page یک دوره آموزشی است که به شما کمک می‌کند تا درک عمیق‌تری از روش‌ها و تکنیک‌های سئو Off-Page (خارج از صفحه) پیدا کنید. در این دوره، شما با مفاهیم اصلی سئو Off-Page آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید که چگونه بهبود رتبه وبسایت خود در موتورهای جستجو از طریق عوامل خارج از صفحه را دنبال کنید. مواردی نظیر ساخت لینک‌های باکیفیت، استراتژی‌های روابط عمومی آنلاین، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و ارتباط با سایر وبسایت‌ها و وبلاگ‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. این دوره به شما ابزارها و روش‌های لازم را ارائه می‌دهد تا بتوانید استراتژی‌های سئو Off-Page را در کسب و کار خود پیاده‌سازی کنید و رتبه و قابلیت دیده شدن وبسایت خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشید.

دوره سئو سوشال سیگنال - آموزش سئو سوشال سیگنال

دوره سئو سوشال سیگنال یک دوره آموزشی است که به شما کمک می‌کند تا درک بهتری از نقش شبکه‌های اجتماعی در سئو و بهینه‌سازی وبسایت خود پیدا کنید. در این دوره، شما با مفاهیم اصلی سئو سوشال سیگنال و تأثیر آن‌ها بر رتبه‌بندی وبسایت در موتورهای جستجو آشنا می‌شوید. همچنین، به شما نشان داده می‌شود چگونه محتوا و شبکه‌های اجتماعی را به طور هماهنگ با سئو بهینه کنید و استراتژی‌هایی را برای افزایش بازدید و ترافیک از طریق شبکه‌های اجتماعی اجرا کنید.

دوره سئو مفاهیم شبکه - آموزش سئو مفاهیم شبکه

دوره سئو مفاهیم شبکه یک دوره آموزشی است که به ارائه مفاهیم و تکنیک‌های مرتبط با بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها و صفحات وب در شبکه تمرکز دارد. این دوره به شرکت‌کنندگان کمک می‌کند تا با مفاهیم پایه سئو آشنا شده و تکنیک‌های بهینه‌سازی شبکه را فرا بگیرند. مباحثی که در این دوره مورد بررسی قرار می‌گیرند شامل بهینه‌سازی ساختار لینک، استفاده از کلمات کلیدی مناسب، بهبود سرعت بارگیری صفحات وب، بهینه‌سازی تگ‌های HTML، بهینه‌سازی تصاویر و رسانه‌ها، بهبود نمایه‌بندی و دسترسی‌پذیری وبسایت، بهینه‌سازی محتوا و ایجاد لینک‌های ورودی است. با حضور در این دوره، شرکت‌کنندگان می‌توانند مفاهیم و اصول سئو را در شبکه فراگیرند و با استفاده از تکنیک‌های مربوطه، دیدپذیری و رتبه‌بندی وبسایت خود را در نتایج جستجو بهبود بخشند.

چک رتبه در سئو و روش های صحیح انجام آن

چک رتبه سایت و سئوچک رتبه در سئو یکی از بخش های مهم استراتژی سئو و یک معیار هم برای متخصصان سئو است.برای اینکه بتوانید نتایج فعالیت های خود در سئو را ببینید و نسبت به رتبه صفحه مد نظرتان، پلن های جدیدی را برنامه ریزی کنید، باید چک رتبه را به یکی از کارهای روزانه خود تبدیل کنید.این کار باعث میشود تا شما بدانید در کجای مسیر قرار دارید و کدام کار نتیجه بهتری برای رتبه بندی سایت داشته است.

Social Bookmark چیست و تاثیر بوکمارک در سئو

تاثیر بوکمارک در سئوهمانطور که شاید بدانید استفاده از Social bookmark یکی از راه های لینک سازی و هدایت ترافیک به سایت در سئو است.این کار در دسته بندی سئوی خارجی قرار میگیرد و تاثیر بسیاری در رتبه سایت شما در نتایج موتور های جستجو دارد.در این مقاله قصد داریم شما را با Social Bookmark آشنا کنیم و تاثیر بوکمارک در سئو را برای شما توضیح دهیم.پس اگر به رتبه سایتتان در موتورهای جستجو اهمیت میدهید با ما همراه باشید.

دوره های پر طرفدار

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

کتاب سئو تالیف مهندس کریمی

خرید کتاب سئو seo  پیشرفته

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند که به عنوان رفرنس اساتید در خیلی از موسسات آموزشی تدریس می شود را تهیه کنید.

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

 لرنووب،آکادمی لرنووب،لوگو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب


مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

حسین اکبریحسین اکبری

مدیر بخش لینک بیلدینگ

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

آدرس و شماره تماس لرنو وب


? آدرس دفتر امور قراردادها و کلاس های خصوصی :

تهران - م جمهوری . خ جمهوری . بعد از باستان . پ 1488 .                                  طبقه اول - واحد 2

? آدرس دفتر ونک , کلاس های عمومی :

تهران میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، طبقه 3، واحد 8

? آدرس شعبه اراک : میدان شورا ، مجتمع خاتم - واحد 3

facebook instagram twitter youtube linkedin