آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

قرارداد سئو و افزایش رتبه گوگلخدمات مشاوره سئوخدمات سئو تکنیکال - سئو داخلیخدمات لینک سازی - بک لینک

فروش وب سایت خود را تا 81 برابر افزایش بدید

افزایش فروش وب سایتدر این ویدیو آموزشی ما به شما یاد میدهیم چگونه با توجه به بازدید وب سایت خود فروش خودرا تا 81 برابر افزایش دهید.

طبق آمار در بهترین شرایط 1 درصد از افراد وقتی وارد سایت شما میشن امکانش هست از شما خرید کنن 18درصد از افراد هم وقتی واردسایت شما میشن از محصولات شما خوششان نمیاد ولی 81 درصد از افرادوقتی وارد سایت شما میشن از خدمات یا محصولات شما خوششان میاد و حالا به هر دلیلی شرایط خرید یا قصد خرید ندارند یا پولشان آماده نیست.

حال چطور میتوان این 81 درصد را مشتری کرد؟

روش های پولدار شدن قسمت چهارم

پولدار شدناکنون که سه قسمت قبلی را خوانده ایم میدانیم که تنها داشتن علاقه به راهی که در آن قدم گذاشته ایم و یا اینکه بهترین بودن در کاری که انجام میدهیم به همراه تلاش برای پیشرفت دائمی همراه با صرف کردن انرژی ، مدیریت زمان و تشخیص فرصت ها باعث پولدار شدن ما نخواهند شد بلکه در کنار اینها عواملی همچون اهمیت دادن به ظاهر ، یادگیری اصول و فنون مذاکره و همچنین مدیریت هزینه ها نیز تاثیر بسیاری در پولدار شدن ما خواهند داشت. اکنون به قسمت چهارم میرسیم و سه مسئله مهم دیگر که در ادامه خواهیم خواند.

روش های پولدار شدن قسمت سوم

پولدار شدندر دو قسمت قبلی مقاله با شش روش از روش های پولدار شدن آشنا شدیم. در این مقاله قصد داریم سه روش دیگر را که ادامه دهنده روش های قبلی میباشند به شما آموزش دهیم. در شش روش قبلی آموختیم که علاقه به راهی که در آن قدم گذاشته ایم ، بهترین بودن در کارمان و پیشرفت دائمی به همراه مصرف کردن انرژی ، مدیریت زمان و تشخیص فرصت ها میتوانند ما را بسیار به هدفمان نزدیک کنند. حال در ادامه میخواهیم سه روش دیگر را بررسی کنیم تا به هدف خود یعنی پولدار شدن نزدیک تر شویم.

روش های پولدار شدن قسمت دوم

پولدار شدندر قسمت قبلی مقاله با سه روش برای پولدار شدن آشنا شدیم. در این مقاله قصد داریم تا با سه روش جدید دیگر آشنا شویم که درواقع میتوان گفت این روش ها در ادامه صحبت های قبلی میباشند که در نهایت منجر به ایجاد شرایط رفاهی مطلوب برای شما خواهند شد. اگر مقاله قبلی را خوانده باشید میدانید که در اولین گام ها میبایست با عشق و علاقه فراوان در راه خود حرکت کنید و تلاش زیادی انجام دهید تا در کار خود بهترین باشید یا حتی اگر نیاز هست اقدام به شرکت در کلاس های آموزش و غیره کنید تا بتوانید سطح دانش و تخصص خود را افزایش دهید.

تیزر معرفی لرنو وب

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

آموزش سئو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

مجید کریمیمجید کریمی

مدیر بخش فروش و مدیریت

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

معرفی لرنو وب

آکادمی دیجیتال لرنو وب یک مرجع تخصصی آموزش مباحث آی تی است . در اینجا مباحث آموزشی بسیار تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت , محتوا نویسی و تبلیغ نویسی , سوشیال مارکتینگ , برنامه نویسی و طراحی وب و مدیریت فروش و بازاریابی برای شما آماده شده است . همچنین دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا در این زمینه ها برگزار می گردد .

همچنین می توانید از خدمات مشاوره سئو در آکادمی لرنو وب استفاده کنید.