آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

قرارداد سئو و افزایش رتبه گوگلخدمات مشاوره سئوخدمات سئو تکنیکال - سئو داخلیخدمات لینک سازی - بک لینک

روش های پولدار شدن قسمت چهارم

(زمان خواندن: 2 - 3 دقیقه)

پولدار شدناکنون که سه قسمت قبلی را خوانده ایم میدانیم که تنها داشتن علاقه به راهی که در آن قدم گذاشته ایم و یا اینکه بهترین بودن در کاری که انجام میدهیم به همراه تلاش برای پیشرفت دائمی همراه با صرف کردن انرژی ، مدیریت زمان و تشخیص فرصت ها باعث پولدار شدن ما نخواهند شد بلکه در کنار اینها عواملی همچون اهمیت دادن به ظاهر ، یادگیری اصول و فنون مذاکره و همچنین مدیریت هزینه ها نیز تاثیر بسیاری در پولدار شدن ما خواهند داشت. اکنون به قسمت چهارم میرسیم و سه مسئله مهم دیگر که در ادامه خواهیم خواند.

 


تیک ممکن است ابتدا بخواهید قسمت سوم مقاله را مطالعه نمائید : روش های پولدار شدن قسمت سوم


 

اکنون نوبت روش دهم است.

تصویر افقی

تخصص های منحصر به فرد یاد بگیرید

خط افقی

میتوان گفت که یکی از مهمترین روش های پولدار شدن ، خاص بودن تخصص شماست. یعنی اگر میخواهید پولدار شوید میتوانید منحصر به فرد باشید و تخصصی را یاد بگیرید که کم یاب و یا حتی نایاب است. برای یادگیری تخصص شما احتیاج به گذاشتن وقت در کنار خرج کردن پول دارید پس میتوانیم بگوییم که شما اگر این وقت و سرمایه را صرف یادگیری تخصصی عمومی بکنید که افراد زیاد دیگری نیز این تخصص را دارند ، شانس شما برای پولدار شدن از این راه کمتر خواهد بود.

تخصص های کمیاب مانند جواهرات میمانند ، سعی کنید با تخصص خود بدرخشید تا این درخشندگی باعث پولدار شدن شما بشود. فراگیری تخصص های منحصر به فرد میتواند جذابیت بسیار بیشتری نسبت به تخصص های عمومی و رایج جامعه داشته باشد. این تجربه هیجان انگیز را از دست ندهید.

 

تصویر افقی

انتخاب دوستان صحیح

خط افقی

انتخاب های شما در زندگیتان همواره تاثیر مستقیمی دارد. این مسئله در تمامی مراحل زندگی شما اثر گذار خواهد بود و تاثیر آن کاملا مشهود است. هنگامی که میخواهید پولدار شوید ، باید بدانید که بسیاری از فرصت ها از طریق دوستانی که با آنها در ارتباط هستید بوجود میاید. هرچه دوستان موفقتر و با دانش تری داشته باشید شانس شما برای بدست آوردن فرصت های مناسبتر افزایش خواهد یافت. البته قرار نیست همواره این فرصت ها به صورت مستقیم بدست بیایند.

گاها شما میتوانید از مشورت گرفتن با این افراد صاحب فرصت های بسیار خوبی شوید و یا حتی با کسب تجربه از نحوه کارکردن ، مدیریت کردن و سایر مواردی که از ارتباط با دوستان موفق خود بدست میاورید میتواند شما را به موفقیت نزدیکتر کند.

دوستان شما میتوانند در شخصیت شما تاثیر بسیار زیادی بگذارند ، بنابراین علاوه بر ایجاد فرصت ها و یا کسب تجربه و غیره ، مسئله مهم دیگری نیز وجود دارد آنهم شخصیت شماست که میتواند از شخصیت اطرافیان شما اثرپذیری داشته باشد.

 

تصویر افقی

ورزش کنید و عادت های بد خود را ترک کنید

خط افقی

اگر میخواهید پولدار شوید سعی کنید به سلامت جسمانی خود اهمیت بسیاری دهید. هرچقدر که میتوانید ورزش کنید و به سلامت جسمانی خود اهمیت دهید. ورزش کردن به شما انرژی و انگیزه خواهد داد. شادابی و نشاطی که از ورزش صبحگاهی میتوانید بدست آورید باورنکردنی است. برای اینکه به اهداف خود برسید همواره نیازمند استفاده از منابع انرژی هستید و قطعا یکی از کم هزینه ترین و بهترین منابع انرژی ، ورزش کردن میباشد.

درکنار ورزش کردن باید سعی کنید تا میتوانید از عادت های بد خود ، دوری کنید. ترک عادت های بد میتواند شما را از هر نظر یاری کند. شما با ورزش کردن میتوانید انرژی مثبت بسیار خوبی دریافت کنید اما اگر این انرژی توام با کنار گذاشتن عادت های بد شما باشد ، تاثیری دوچندان خواهد داشت.

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لرنو وب. تمام سعیمان در لرنو وب این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دوره های پر طرفدار

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

کتاب سئو تالیف مهندس کریمی

خرید کتاب سئو seo  پیشرفته

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند که به عنوان رفرنس اساتید در خیلی از موسسات آموزشی تدریس می شود را تهیه کنید.

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

 لرنووب،آکادمی لرنووب،لوگو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب


مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

حسین اکبریحسین اکبری

مدیر بخش لینک بیلدینگ

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

آدرس و شماره تماس لرنو وب


? آدرس دفتر امور قراردادها و کلاس های خصوصی :

تهران - م جمهوری . خ جمهوری . بعد از باستان . پ 1488 .                                  طبقه اول - واحد 2

? آدرس دفتر ونک , کلاس های عمومی :

تهران میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، طبقه 3، واحد 8

? آدرس شعبه اراک : میدان شورا ، مجتمع خاتم - واحد 3

facebook instagram twitter youtube linkedin