آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

دوره سئو وردپرس - آموزش سئو وردپرس

 دوره سئو وردپرس یک دوره آموزشی است که به شما مفاهیم و روش‌های بهینه‌سازی موتورهای جستجو (SEO) را در رابطه با سیستم مدیریت محتوای وردپرس آموزش می‌دهد.

وردپرس یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین سیستم‌های مدیریت محتوا است که برای ایجاد و مدیریت وبسایت‌ها استفاده می‌شود.

 دوره سئو وردپرس به شما نکات و تکنیک‌هایی را آموزش می‌دهد که برای بهبود رتبه وبسایت شما در نتایج موتورهای جستجو اهمیت دارند.

دوره سئو هوش مصنوعی - آموزش سئو هوش مصنوعی

 سئو هوش مصنوعی، ترکیبی از دو حوزه مهم در دنیای دیجیتال یعنی سئو و هوش مصنوعی است. سئو (بهینه‌سازی موتورهای جستجو) فرایند بهبود رتبه و قابلیت دیده شدن یک وبسایت در نتایج موتورهای جستجو است. از سوی دیگر، هوش مصنوعی به استفاده از الگوریتم‌ها و تکنیک‌هایی برای تجزیه و تحلیل داده‌ها، پیش‌بینی رفتار کاربران و اتخاذ تصمیمات هوشمند درک و پردازش اطلاعات می‌پردازد.

دوره سئو سوشال سیگنال - آموزش سئو سوشال سیگنال

دوره سئو سوشال سیگنال یک دوره آموزشی است که به شما کمک می‌کند تا درک بهتری از نقش شبکه‌های اجتماعی در سئو و بهینه‌سازی وبسایت خود پیدا کنید. در این دوره، شما با مفاهیم اصلی سئو سوشال سیگنال و تأثیر آن‌ها بر رتبه‌بندی وبسایت در موتورهای جستجو آشنا می‌شوید. همچنین، به شما نشان داده می‌شود چگونه محتوا و شبکه‌های اجتماعی را به طور هماهنگ با سئو بهینه کنید و استراتژی‌هایی را برای افزایش بازدید و ترافیک از طریق شبکه‌های اجتماعی اجرا کنید.

دوره سئو Off_Page - آموزش سئو Off_Page

دوره سئو Off-Page یک دوره آموزشی است که به شما کمک می‌کند تا درک عمیق‌تری از روش‌ها و تکنیک‌های سئو Off-Page (خارج از صفحه) پیدا کنید. در این دوره، شما با مفاهیم اصلی سئو Off-Page آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید که چگونه بهبود رتبه وبسایت خود در موتورهای جستجو از طریق عوامل خارج از صفحه را دنبال کنید. مواردی نظیر ساخت لینک‌های باکیفیت، استراتژی‌های روابط عمومی آنلاین، مدیریت شبکه‌های اجتماعی و ارتباط با سایر وبسایت‌ها و وبلاگ‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. این دوره به شما ابزارها و روش‌های لازم را ارائه می‌دهد تا بتوانید استراتژی‌های سئو Off-Page را در کسب و کار خود پیاده‌سازی کنید و رتبه و قابلیت دیده شدن وبسایت خود را در موتورهای جستجو بهبود بخشید.

زیر مجموعه ها

بخش جمعه تخت سفید moz

همانطور که می دانید بخش جمعه تخت سفید سایت moz.com ازمحبوب ترین بخش های آموزشی سئو در ایران است که هر هفته جمعه ها در سایت moz منتشر می شود . لابراسئو به عنوان مرجع تخصصی سئو در ایران برای رفاه حال کاربران هر هفته متن ویدئوی بخش moz whiteboard friday را ترجمه می کند و در اختیار شما عزیران قرار می دهد .

دوره های پر طرفدار

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

کتاب سئو تالیف مهندس کریمی

خرید کتاب سئو seo  پیشرفته

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند که به عنوان رفرنس اساتید در خیلی از موسسات آموزشی تدریس می شود را تهیه کنید.

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

 لرنووب،آکادمی لرنووب،لوگو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب


مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

حسین اکبریحسین اکبری

مدیر بخش لینک بیلدینگ

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

آدرس و شماره تماس لرنو وب


? آدرس دفتر امور قراردادها و کلاس های خصوصی :

تهران - م جمهوری . خ جمهوری . بعد از باستان . پ 1488 .                                  طبقه اول - واحد 2

? آدرس دفتر ونک , کلاس های عمومی :

تهران میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، طبقه 3، واحد 8

? آدرس شعبه اراک : میدان شورا ، مجتمع خاتم - واحد 3

facebook instagram twitter youtube linkedin