آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

ایندکس نشدن صفحه اصلی سایت در گوگل

(زمان خواندن: 3 - 6 دقیقه)

ایندکس نشدن سایت در گوگل

عدم ایندکس شدن صفحات اصلی وب سایت

یکی از مشکلات شایع در بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو)، ایندکس نشدن صفحه اصلی سایت در گوگل می باشد. شاید برایتان سوال شده باشد که بعد از انتشار مقالات روی سایت چرا صفحات سایت ایندکس نمی شوند؟! به نظر شما علت عدم نمایش صفحات سایتتان در گوگل چیست؟ شما می توانید برای بررسی دقیق علت این موضوع به صفحه ی سرچ کنسول سایتتان وارد شوید و از منوی کناری وارد گزینه ی coverage شوید،

فاکتورهای سئو برای رتبه بندی نتایج گوگل در سال 2023

(زمان خواندن: 3 - 5 دقیقه)

فاکتورهای سئو 2023

First Page Sage یکی از وبسایت های شناخته شده در حوزه سئو میباشد که دارای 14 سال سابقه فعالیت در زمینه بررسی الگوریتم های گوگل میباشد.این وبسایت در یکی از آخرین مقالات خود به بررسی فاکتورهای سئو در سال 2023 پرداخته است.این شرکت به عنوان یکی از فعالین شناخته شده حوزه سئو هرساله تحقیقات خود در زمینه تغییرات و آپدیت الگوریتم های گوگل به صورت عمومی منتشر میکند.امسال نیز آپدیت 2023 فاکتورهای سئو را منتشر کرده است.

معرفی بهترین دوره های سئو

(زمان خواندن: 4 - 8 دقیقه)

دوره سئو،آموزش سئوبرای یادگیری سئو، دوره های فراوانی وجود دارد که میتوانید از میان آنها بهترین دوره را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید.چه به تازگی یادگیری سئو را آغاز کرده باشید و چه به دنبال افزایش مهارت های خود باشید، در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شما را بهترین دروه های سئو آشنا کنیم.

Featured Snippets و رسیدن به رتبه صفر در گوگل

(زمان خواندن: 3 - 5 دقیقه)

Featured Snippet چیست؟شاید وقتی تیتر مقاله را خواندید حس عجیبی به شما دست داد.اما این روزها گوگل برای راحتی کاربران و در دسترسی سریع تر به جواب سوالاتشان، دست به تغییرات و آپدیت های فراوانی میزند که باعث تغییرات زیادی در روند سئو سایت و رتبه بندی نتایج میشود.در مباحثی که در طول همه این سالها ارائه و مطالعه شده است، تمام تلاش متخصصان سئو رسیدن به رتبه یک در موتورهای جستجو مخصوصا گوگل بوده است.اما در این مقاله قرار است شما را به رتبه ای بالاتر از یک، یعنی صفر برسانیم! پس با ما همراه باشید.

چک رتبه در سئو و روش های صحیح انجام آن

(زمان خواندن: 3 - 5 دقیقه)

چنک رتبه سایت،سئوچک رتبه در سئو یکی از بخش های مهم استراتژی سئو و یک معیار هم برای متخصصان سئو است.برای اینکه بتوانید نتایج فعالیت های خود در سئو را ببینید و نسبت به رتبه صفحه مد نظرتان، پلن های جدیدی را برنامه ریزی کنید، باید چک رتبه را به یکی از کارهای روزانه خود تبدیل کنید.این کار باعث میشود تا شما بدانید در کجای مسیر قرار دارید و کدام کار نتیجه بهتری برای رتبه بندی سایت داشته است.

زیر مجموعه ها

بخش جمعه تخت سفید moz

همانطور که می دانید بخش جمعه تخت سفید سایت moz.com ازمحبوب ترین بخش های آموزشی سئو در ایران است که هر هفته جمعه ها در سایت moz منتشر می شود . لابراسئو به عنوان مرجع تخصصی سئو در ایران برای رفاه حال کاربران هر هفته متن ویدئوی بخش moz whiteboard friday را ترجمه می کند و در اختیار شما عزیران قرار می دهد .

دوره های پر طرفدار

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

کتاب سئو تالیف مهندس کریمی

خرید کتاب سئو seo  پیشرفته

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند که به عنوان رفرنس اساتید در خیلی از موسسات آموزشی تدریس می شود را تهیه کنید.

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

 لرنووب،آکادمی لرنووب،لوگو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب


مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

حسین اکبریحسین اکبری

مدیر بخش لینک بیلدینگ

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

آدرس و شماره تماس لرنو وب


? آدرس دفتر امور قراردادها و کلاس های خصوصی :

تهران - م جمهوری . خ جمهوری . بعد از باستان . پ 1488 .                                  طبقه اول - واحد 2

? آدرس دفتر ونک , کلاس های عمومی :

تهران میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، طبقه 3، واحد 8

? آدرس شعبه اراک : میدان شورا ، مجتمع خاتم - واحد 3

facebook instagram twitter youtube linkedin