آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

دوره سئو برندینگ - آموزش SEO branding و سئو برندینگ

دوره سئو برندینگ یک دوره آموزشی است که به کسب و کارها کمک می‌کند تا با استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های بهینه‌سازی موتورهای جستجو، برند خود را در جستجوهای آنلاین تقویت کنند. این دوره به مباحثی مانند بهینه‌سازی صفحات وب برای عبارات و کلمات کلیدی مرتبط با برند، بهینه‌سازی توضیحات و متا تگ‌ها، بهینه‌سازی برچسب‌های عنوان و تصاویر برند، بهینه‌سازی لینک‌ها و ساختار سایت، ایجاد و بهینه‌سازی محتوا برندینگ و استفاده از روش‌های سئو محتوای برند می‌پردازد.

با حضور در این دوره، کسب و کارها می‌توانند برند خود را در موتورهای جستجو بهبود داده و در نتایج جستجو به صورت موثرتری ظاهر شوند. این به کسب و کارها کمک می‌کند تا شناخت و اعتبار برند خود را افزایش داده و رقابت را در بازار آنلاین تقویت کنند.

لیست سایتهای خارجی برای درج کامنت

لیست سایت های خارجی برای درج کامنتزمانی که در مورد ساختن بک لینک های با کیفیت صحبت میشود، چندین تکنیک سئو خارجی وجود دارد که در این مقاله به یکی از تکنیک ها خواهیم پرداخت.کامنت گذاری در وبسایت ها یکی از روش هایی است که برای سایت شما بک لینک سازی میکند.اکثر وبسایت ها به شما اجازه میدهند که شما آدرس سایت خود را به صورت لینک شده در قسمت نظرات وارد کنید.به این فرایند کامنت گذاری همراه با لینک گفته میشود.

لیست شبکه های اجتماعی خارجی برای لینکسازی

لیست شبکه های اجتماعی خارجی برای لینکسازیشبکه های اجتماعی به عضوی جدا ناپذیر از زندگی روزمره همه ما تبدیل شده است.اشتراک گذاری لحظه به لحظه زندگی از طریق این نرم افزارها به یکی از وظایف روزانه بسیاری از انسانها تبدیل شده است.از سوی دیگر شبکه های اجتماعی در یک رقابت تنگاتنگ به دنبال معرفی قابلیتی جدید در نرم افزار خود هستند تا از این طریق بتوانند جمعیت بیشتری را به استفاده از نرم افزار خود ترغیب کنند.

لیست شبکه های اجتماعی ایرانی برای لینکسازی

لیست شبکه های اجتماعی ایرانی برای لینکسازیشبکه های اجتماعی ایرانی شاید مانند نمونه های خارجی آن پرطرفدار نباشند اما نمیتوان حضور آنها را در بازار ارتباطات نادیده گرفت.در دهه نود شاهد ورود شبکه های اجتماعی ایرانی به گوشی های هوشمند بودیم.این نرم افزارها با همه کم و کاستی ها و نواقصی که داشت توانست در میان عده ای از مردم جای خود را باز کند.مشکلاتی که برای نرم افزار های خارجی به وجود آمد باعث شد تا جمعیت بیشتری روی خوش به این اپلیکیشن ها نشان دهند.

لیست لینکدونی ها برای لینک سازی خارجی

لیست لینکدونی ها برای لینک سازی خارجیلینکدونی به صفحه وبی گفته میشود که در آن لینک سایت های مختلف قرار میگیرد.دلیل ساخت این صفحات این است که کاربر بتواند از طریق این صفحات به سایت یا محتوای مورد نظر خود به راحتی دسترسی داشته باشد.نام دیگر لینکدونی، مزرعه لینک است.این مزارع دارای هایپر لینک به سایت های دیگر است.کاربر میتواند با کلیک روی لینک ها به منابع مختلف از اخبار و اطلاعات روز دسترسی داشته باشد.

دوره های پر طرفدار

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

کتاب سئو تالیف مهندس کریمی

خرید کتاب سئو seo  پیشرفته

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند که به عنوان رفرنس اساتید در خیلی از موسسات آموزشی تدریس می شود را تهیه کنید.

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

 لرنووب،آکادمی لرنووب،لوگو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب


مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

حسین اکبریحسین اکبری

مدیر بخش لینک بیلدینگ

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

آدرس و شماره تماس لرنو وب


? آدرس دفتر امور قراردادها و کلاس های خصوصی :

تهران - م جمهوری . خ جمهوری . بعد از باستان . پ 1488 .                                  طبقه اول - واحد 2

? آدرس دفتر ونک , کلاس های عمومی :

تهران میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، طبقه 3، واحد 8

? آدرس شعبه اراک : میدان شورا ، مجتمع خاتم - واحد 3

facebook instagram twitter youtube linkedin