آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

بکلینک بی کیفیتسلام خدمت کاربران عزیز

چطور از بک لینک های بد و بی کیفیت نتایج خوب بگیریم؟

همانطور که میدونید گوگل به مسئله ای که اهمیت میده اعتماد به وب سایت است و یک چیزی داره به اسم نمره اعتماد یا trust score خب ما برای اینکه این اعتماد خدشه‌دار نشه باید لینک هایی که می گیریم با کیفیت باشه.

باید چه کنیم تا لینک هامون مشکلی نداشته باشد؟

اصلا بک لینک بی کیفیت چیه ؟

بک لینک هایی که به صورت ثابت در خیلی از صفحات سایت تکرار میشه مثل لینک های پایین فوترسایت یا سایدبار.لینک هایی که به صورت خیلی زیاد از اگرانکر تکست استفاده می شود. لینک هایی که از سایت های بی کیفیتی که که لینک های خروجی زیادی دارند. لینک هایی که از سایت‌های اسپم به ما داده می شود. بک لینک هایی که از درون محتواهای بی‌کیفیت به ما داده میشود ، لینکهای پروفایلی و کامنتی و ... مجموعه این لینک ها که تحت عنوان بک لینک های بی کیفیت به حساب میان می توانند به سایت ما آسیب بزند.

معمولا سایت ما خیلی قوی و مشهور نیست و گوگل ممکن است با حساسیت بیشتری لینک های ما را بررسی کند اما اگر یک سایت خیلی مشهور باشه مثل دیجی کالا یا مثل سیستم های شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک ، لینکدین و ... اینها را اگر شما هر چقدرم بک لینک بی‌کیفیت بدین گوگل به آسونی مشکوک نمیشه چون سایت ها بسیار معتبرند و مورد اعتماد گوگل هستن.

شما میتونین از همین لینک های بی کیفیت کم کیفیت مثل لینک های کامنتی , پروفایلی و انواع لینک ها رو برای این سایتهای معتبر و شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید و احتمال زیاد هیچ مشکلی برای آنها به وجود نمیاد و این باعث میشه که به سادگی بتونین لینک سازی کنید و حتی نتایج خوبی بگیرید از همین لینک های بی کیفیت.

اگر شماهم تجربه ای در این زمینه دارید با من در میون بذارید .

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : محسن کریمی
محسن کریمی هستم . مدیرعامل شرکت ایفا نت و مدیر لرنو وب . تمام سعیمان در لرنو وب این است محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

محمود
# محمود
من از روش شما استفاده کردم و نتیجه مطلوب خودمو گرفتم ممنون از تیم لرنووب
پاسخ دادن
سینا
# سینا
راه های دیگه ای هم هست واسه گرفتن بک لینک خوب؟
پاسخ دادن
بدری
# بدری
این امکان هست سایت معتبر باشه ولی گوگل به اون شک کنه؟؟؟
پاسخ دادن

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

آموزش سئو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

مجید کریمیمجید کریمی

مدیر بخش فروش و مدیریت

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

معرفی لرنو وب

آکادمی دیجیتال لرنو وب یک مرجع تخصصی آموزش مباحث آی تی است . در اینجا مباحث آموزشی بسیار تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت , محتوا نویسی و تبلیغ نویسی , سوشیال مارکتینگ , برنامه نویسی و طراحی وب و مدیریت فروش و بازاریابی برای شما آماده شده است . همچنین دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا در این زمینه ها برگزار می گردد .

همچنین می توانید از خدمات مشاوره سئو در آکادمی لرنو وب استفاده کنید.