آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

دوره سئو سرچ کنسول _ آموزش سئو سرچ کنسول

دوره‌های سئو سرچ کنسول یک مجموعه آموزشی است که به شما مفاهیم و تکنیک‌های بهینه‌سازی وبسایت‌ها با استفاده از ابزار سرچ کنسول گوگل را آموزش می‌دهد. در این دوره‌ها، شما با استفاده از سرچ کنسول گوگل، قابلیت‌ها و امکانات آن را فرا خواهید گرفت و یاد خواهید گرفت که چگونه از این ابزار برای بهبود سئو و نمایش وبسایت خود در نتایج جستجو استفاده کنید. شما با تحلیل و فهم داده‌های سرچ کنسول، بررسی عملکرد صفحات وب، کشف و رفع خطاهای ایندکس و نمایش، بهبود سرعت بارگیری، ارسال نقشه سایت و تنظیمات مربوط به نمایش وبسایت در نتایج جستجو آشنا خواهید شد. هدف این دوره‌ها، استفاده بهینه از سرچ کنسول گوگل و بهبود عملکرد و نمایش وبسایت در نتایج جستجو است. این دوره‌ها ابزارها و تکنیک‌های عملی را ارائه می‌دهند تا بتوانید استراتژی‌های سئو سرچ کنسول را در وبسایت خود پیاده‌سازی کنید و به بهبود رتبه و نمایش وبسایت خود در نتایج جستجوی گوگل دست یابید.

دوره سئو سایت های کدنویسی - آموزش سئو سایت های کدنویسی

دوره‌های سئو سایت‌های کدنویسی یک مجموعه آموزشی است که به شما مفاهیم و تکنیک‌های بهینه‌سازی وبسایت‌ها از منظر کدنویسی را آموزش می‌دهد. در این دوره‌ها، شما با اصول اساسی سئو سایت‌های کدنویسی آشنا می‌شوید و یاد می‌گیرید که چگونه کدهای HTML، CSS و JavaScript خود را بهینه کنید تا وبسایت شما بهتر در موتورهای جستجو رتبه بالاتری کسب کند. شما با بهینه‌سازی ساختار کدها، استفاده از عناصر صحیح و معتبر HTML، توانایی درک و مدیریت رابطه بین محتوا و کدها، بهینه‌سازی تگ‌های عنوان و متا، بهبود سرعت بارگیری و تجربه کاربری وبسایت خود آشنا خواهید شد. هدف این دوره‌ها، ارتقای عملکرد و بهینه‌سازی کدهای سایت به منظور بهبود رتبه و دیده شدن وبسایت در نتایج جستجو است. این دوره‌ها ابزارها و تکنیک‌های عملی را ارائه می‌دهند تا بتوانید استراتژی‌های سئو سایت‌های کدنویسی را در پروژه‌های خود پیاده‌سازی کنید و به بهبود رتبه و قابلیت دیده شدن وبسایت خود در موتورهای جستجو دست یابید.

بهترین آموزشگاه سئو تهران | بهترین دوره سئو seo

بهترین آموزشگاه سئو تهرانبهترین آموزشگاه سئو تهران

پیدا کردن بهترین آموزشگاه سئو در تهران دغدغه خیلی از علاقه مندان! در حال حاضر بسیاری از مشاغل و اموری که در سطح بین‌المللی انجام می‌شود، برای مطرح کردن خود به سایت نیازدارند! اما چگونه سایت دیده شود؟ بسیاری از وسایلی که مورد استفاده قرار می‌دهیم و یا نرم افزارها و دستگاه‌های مختلفی که در صنعت، تجارت و دیگر امور کشور مورد استفاده قرار می‌گیرند، توسط کمپانی های بزرگ مثل دیجیکالا و لرنو وب به وسیله سایت برندشان فروخته شده اند.

انتیتی Entity چیست؟ چگونه با اینتیتی در سئو رتبه سایت را افزایش دهیم؟

انتیتی در سئو

عنصر (Entity) و نقش آن در بهبود سئو

در دنیای آنلاین وب، میلیون‌ها وبسایت و صفحه مطلب وجود دارد که هر روز توسط کاربران جستجو می‌شوند.ولی یک سوالی که اخیرا برای کاربران ایجاد شده است انتیتی(Entity) چیست؟ اما چگونه موتورهای جستجو می‌توانند این محتواها را بهتر درک کنند و به کاربران نمایش دهند؟ در اینجا مفهوم "Entity" یک نقش بسیار مهم در بهبود سئو (SEO) بازی می‌کند. انتیتی (Entity)به هر نوع موجودیتی اشاره دارد که در دنیای آنلاین وبسایت‌ها، مطالب و منابع دیگر وجود دارد. در این مقاله، به بررسی اهمیت Entity در سئو و روش‌های استفاده از آن برای بهبود سئو خواهیم پرداخت. برای مشاهده مقالات بیشتر اینجا کلیک کنید.

ایندکس نشدن صفحه اصلی سایت در گوگل

ایندکس نشدن سایت در گوگل

عدم ایندکس شدن صفحات اصلی وب سایت

یکی از مشکلات شایع در بهینه سازی موتورهای جستجو (سئو)، ایندکس نشدن صفحه اصلی سایت در گوگل می باشد. شاید برایتان سوال شده باشد که بعد از انتشار مقالات روی سایت چرا صفحات سایت ایندکس نمی شوند؟! به نظر شما علت عدم نمایش صفحات سایتتان در گوگل چیست؟ شما می توانید برای بررسی دقیق علت این موضوع به صفحه ی سرچ کنسول سایتتان وارد شوید و از منوی کناری وارد گزینه ی coverage شوید،

دوره های پر طرفدار

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

کتاب سئو تالیف مهندس کریمی

خرید کتاب سئو seo  پیشرفته

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند که به عنوان رفرنس اساتید در خیلی از موسسات آموزشی تدریس می شود را تهیه کنید.

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

 لرنووب،آکادمی لرنووب،لوگو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب


مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

حسین اکبریحسین اکبری

مدیر بخش لینک بیلدینگ

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

آدرس و شماره تماس لرنو وب


? آدرس دفتر امور قراردادها و کلاس های خصوصی :

تهران - م جمهوری . خ جمهوری . بعد از باستان . پ 1488 .                                  طبقه اول - واحد 2

? آدرس دفتر ونک , کلاس های عمومی :

تهران میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، طبقه 3، واحد 8

? آدرس شعبه اراک : میدان شورا ، مجتمع خاتم - واحد 3

facebook instagram twitter youtube linkedin