آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

قرارداد سئو و افزایش رتبه گوگلخدمات مشاوره سئوخدمات سئو تکنیکال - سئو داخلیخدمات لینک سازی - بک لینک

چطور در سئو به روز باشیم؟ ابزاری رایگان و فارسی

یکی از کلیدی ترین نکات در مورد سئو در هر سطحی از سئو که باشیم، به روز بودن اطلاعات فنی است.سئو مهارتی است که نیاز دارید تا شما جدیدترین اخبار، تغییرات و آپدیت ها را بدانید.این اطلاعات باعث میشود تا شما بتوانید در موقعیت مناسب بهترین واکنش را نسبت به تغییرات و یا استفاده از فرصتها داشته باشید.مراجع فارسی بسیاری از متخصصان و با تجربه های سئو در دسترس میباشد.

اما مهمترین مسئله ای که در مورد این منابع وجود دارد این است که اکثرا به روز نیستند.برای این که یک سایت به عنوان مرجع به روز بتواند شما را از اتفاقات دنیای سئو با خبر کند باید در درجه اول خودش به روز باشد و در درجه بعدی اخبار و اطلاعات جدید را به فارسی ترجمه کند و بعد در اختیار کاربران سایت خود قرار دهد.

پس نمیتوان با توجه به درگیری های بیزینسی یک مدیر سئو توقع داشت که که اخبار و اطلاعات داغ سئو را در لحظه به صورت ترجمه شده و در قالب یک محتوا در اختیار شما بگذارد.از سوی دیگر بحث رقابت در این بین مطرح است.حتما شما هم به این موضوع واقف هستید که این روزها کسی برنده رقابت است که اطلاعات دست اول را بدست آورد و از آنها بهترین استفاده را بکند.پس به هر صورت نمیتوان توقعی داشت که منتظر بمانیم تا افراد دیگر این اطلاعات را در اختیار ما بگذارند.جای خالی چنین مرجعی که بتواند اطلاعات و تغییرات دنیای سئو را به سریع ترین  شکل ممکن به زبان فارسی و به صورت رایگان در اختیار علاقه مندان و فعالان حوزه سئو قرار دهد، پس این ایده در ذهن تیم لرنووب شکل گرفت تا پروژه lernoweb update عرضه کنند.

نحوه کار ابزار

ما در این ابزار سه مطلب از جدیدترین مطالب بزرگترین مراجع خارجی دنیای سئو مانند MOZ , AHREF , SearchEngineLand , SearchEngineJournal , Semrush را با استفاده از Feed آنها دریافت کرده و به زبان فارسی ترجمه کرده و به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار میدهیم.ترجمه این کار با استفاده از مترجم گوگل انجام میشود.البته با این تفاوت که جمله های ترجمه شده به صورت به هم ریخته نمایش داده نمیشوند.در صورتی که شما قصد داشته باشید یک متن انگلیسی را با استفاده از مترجم گوگل به فارسی برگردانید،  به دلیل وجود کلمات انگلیسی و فارسی در متن ترجمه شده، متن به صورت به هم ریخته ترجمه میشود که این موضوع میتواند برای بسیاری مشکل ساز باشد.اما در ابزاری که ما در اختیاری شما قرار دادیم این مشکل حل شده است و شما میتوانید متن ها را به صورت مرتب و قابل فهم داشته باشید.برای درک مطالب تنها چیزی که نیاز دارید مقداری اطلاعات پایه ای در مورد سئو است.

نحوه استفاده از ابزار

برای استفاده از این ابزار کافی است تنها روی لینک زیر کلیک کنید تا بتوانید به سه مطلب از آخرین مطالب و اخبار 5 سایت معتبر حوزه سئو در جهان که در بالا نام برده شده است به صورت فارسی دسترسی داشته باشید.

 

www.lernoweb.com/up

سخن آخر

امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این ابزار مشکلی از مشکلات علاقمندان و فعالان حوزه سئو را بر طرف کرده باشیم..نسخه ای که در حال حاظر منتشر شده است نسخه اول این ابزار است و به روز رسانی های مهمی برای این ابزار در راه است.پس در این راه با نظرات، انتقادات و پیشنهادهای خودتان ما را همراهی کنید تا بتوانیم در نهایت ابزاری بهتر برای حل مشکل به روز بودن در سئو در اختیار شما دوستان و همکاران گرامی قرار دهیم.در انتهای این مقاله میتوانید ویدئوی معرفی و نحوه کار این ابزار را مشاهده نمایید.

 

ویدئوی معرفی و نحوه کار ابزار

 

 

مقاله های مرتبط

4 استراتژی لینک سازی + لیست بلاگهای ایرانی برای لینک سازی

ضرورت درج کلمه کلیدی مرتبط

انواع روش های لینکسازی

Regex برای سئو رجکس در گوگل سرچ کنسول: راهنمایی برای Regular Expressions

مشخصات نویسنده
حسین اکبری هستیم استراتژیست محتوا .
در لابراسئو کنار شما هستم تا محتواهای آموزشی با کیفیتی برای سئو تهیه کنیم و در اختیار شما قرار دهیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دوره های پر طرفدار

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

کتاب سئو تالیف مهندس کریمی

خرید کتاب سئو seo  پیشرفته

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند که به عنوان رفرنس اساتید در خیلی از موسسات آموزشی تدریس می شود را تهیه کنید.

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

 لرنووب،آکادمی لرنووب،لوگو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب


مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

حسین اکبریحسین اکبری

مدیر بخش لینک بیلدینگ

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

آدرس و شماره تماس لرنو وب


? آدرس دفتر امور قراردادها و کلاس های خصوصی :

تهران - م جمهوری . خ جمهوری . بعد از باستان . پ 1488 .                                  طبقه اول - واحد 2

? آدرس دفتر ونک , کلاس های عمومی :

تهران میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، طبقه 3، واحد 8

? آدرس شعبه اراک : میدان شورا ، مجتمع خاتم - واحد 3

facebook instagram twitter youtube linkedin