آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

SEOوGoogle Discover

 امروز میخوام مطلبی مهم و پرکاربرد در اختیار شما عزیزان قرار بدم که از فرصتی ایده آل و بکر میگوید google discover و seo .

این یک فرصت عالی برای تمامی سایت ها است که اکثرا از آن استفاده نمی کنند به غیر ازتعدادی محدود ، که آن گرفتن ترافیک حداکثری است که علاوه بر افزایش بازدید روی سئوی سایت شما نیز موثر است . پس سعی کنید از آن بهترین بهره را بگیرید .

وقتی با تلفن همراه خود گوگل را باز میکنید یک نوار میبینید که مطابق با سلایق و علاقه مندی های تان به شما مقاله هایی(ویدئو،مطلب،عکس) را نشان میدهد .

سرچ در گوگل و دنبال کردن علایق در گوگل باعث نمایش این این نوار(google discover) میشود .

google discover

نحوه ترند یا نمایش شما در گوگل دیسکاور:

نشانه گذاری schema

استفاده از ساختارهای اسکیما در بخش مقالات و مقالات خبری


استفاده از موضوعات بدون ابهام و گسترده

حتما اگر تا الان گوگل دیسکاور را دیده باشیده متوجه می شوید که گوگل الگوریتم های شگفت انگیزی را ایجاد کرده که شما به سطح وسیعی از اطلاعات کاربردی و با کیفیت حول محور علایق خود به راحتی دسترسی پیدا کنید که این یکی از اهداف گوگل برای کاربران است .

مثال برگرفته از moz.com:

وبلاگ Moz در Google Discover بسیار خوب عمل می کند. من فکر می کنم دلیلش این است که در مورد SEO بسیار واضح است و توصیه مقاله ای در وبلاگ Moz به کسی که به SEO علاقه دارد توصیه می شود. به طور مشابه ، در برخی از سایتها مقالاتی که دیدم بسیار خوب عمل می کنند ، مواردی هستند که به طور واضح ذکر شده اند و به وضوح در مورد افراد مشهور یا مارک خودرو یا موضوعات گسترده دیگری مانند این هستند. بنابراین این نوع موضوع بدون ابهام بسیار مهم به نظر می رسد.

کلیک-ارزش

کلیک و بهینه سازی خیلی در google discover تاثیر دارد و مقالاتی نمایش داده میشوند که از عنوان مفید برخوردار باشند و کل محتوا را فاش نکند که کاربر مجبور شود روی آن کلیک کند و این افزایش نرخ کلیک منجر به افزایش نمایش در دیسکاور هم می شود.

سرعت

برای google discover سرعت یک فاکتور بسیار مهم است . قطعا amp برای goggle discover یک الزام نیست ، هستند سایتهایی که بدون amp بسیار خوب عمل میکنند که سایتهای کوچک تر و ناشناخته تری هستند ولی با این حال باید خوب عمل کنند و سرعت بالایی داشته باشید .

seepd2

 

به منظور استفاده از google discover شما باید لینک سازی انجام بدهید شاید این کمک کند .


بنابراین امیدوارم همه این موارد مفید واقع شده باشد و بتوانید از گوگل دیسکاور برای رشد سئوی خود استفاده کنید .

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : محسن کریمی
محسن کریمی هستم . مدیرعامل شرکت ایفا نت و مدیر لرنو وب . تمام سعیمان در لرنو وب این است محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  

اوووف
# اوووف
من نفهمیدم میشه خوانا تر بنویسید.
پاسخ دادن
nasir
# nasir
چه جالب
پاسخ دادن

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

آموزش سئو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

مجید کریمیمجید کریمی

مدیر بخش فروش و مدیریت

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

معرفی لرنو وب

آکادمی دیجیتال لرنو وب یک مرجع تخصصی آموزش مباحث آی تی است . در اینجا مباحث آموزشی بسیار تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت , محتوا نویسی و تبلیغ نویسی , سوشیال مارکتینگ , برنامه نویسی و طراحی وب و مدیریت فروش و بازاریابی برای شما آماده شده است . همچنین دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا در این زمینه ها برگزار می گردد .

همچنین می توانید از خدمات مشاوره سئو در آکادمی لرنو وب استفاده کنید.