آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

sov چیست؟

sov چیست؟

شاخص سهم صدای برند (Share Of Voice) به معنای لغت یعنی نشان دهنده ی قدرت برند در کسب و کار و میزان نفوذ در بین مشتریان آن محصول است که از معروف ترین آنها میتوان به کمپانی گوشی سازی شیائومی اشاره کرد و گزینه داخلی آن را میتوان دیجی کالا نام برد .

سهم صدا SOV معیاری از بازاری است که برند شما در مقایسه با رقبای شما در اختیار دارد. این به عنوان معیاری برای دیده شدن نام تجاری شما و میزان تسلط شما بر گفتگو در صنعت خود عمل می کند. هر چه سهم بازار بیشتری داشته باشید، احتمالاً محبوبیت و اعتبار بیشتری در بین کاربران و مشتریان احتمالی خواهید داشت.

کاربر برگشتی (Returning user) چیست ؟ و راه های افزایش آن چیست ؟

کاربربرگشتی چیستحتما برای شما هم سوال است که کاربر برگشتی چیست ؟

آیا کاربر وفادار در رتبه سایت شما تاثیر میگذارد یا نه ؟

اول اینکه کاربر برگشتی یا returning user همان طور که از نامش معلوم است کاربری است که وارد سایت شما میشود و پس از چند روز دوباره به سایت شما برمی گردد.این نوع کاربران را کاربر وفادار میگویند .

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

آموزش سئو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

مجید کریمیمجید کریمی

مدیر بخش فروش و مدیریت

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

معرفی لرنو وب

آکادمی دیجیتال لرنو وب یک مرجع تخصصی آموزش مباحث آی تی است . در اینجا مباحث آموزشی بسیار تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت , محتوا نویسی و تبلیغ نویسی , سوشیال مارکتینگ , برنامه نویسی و طراحی وب و مدیریت فروش و بازاریابی برای شما آماده شده است . همچنین دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا در این زمینه ها برگزار می گردد .

همچنین می توانید از خدمات مشاوره سئو در آکادمی لرنو وب استفاده کنید.