آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

کاربربرگشتی چیستحتما برای شما هم سوال است که کاربر برگشتی چیست ؟

آیا کاربر وفادار در رتبه سایت شما تاثیر میگذارد یا نه ؟

اول اینکه کاربر برگشتی یا returning user همان طور که از نامش معلوم است کاربری است که وارد سایت شما میشود و پس از چند روز دوباره به سایت شما برمی گردد.این نوع کاربران را کاربر وفادار میگویند .

وقتی که کاربری به سایت شما وفادار می باشد و برمی گردد نشان دهنده این است که کاربر از محتوا، محصول و... سایت شما خوشش آمده و باعث میشود که این کاربر هم خود به سایت برگردد و هم دیگران را تشویق میکند که از سایت شما دیدن کنند .

کاربر برگشتی در سئو سایت نیز تاثیر به سزایی دارد.

از نظر گوگل هم وقتی تعداد کاربران برگشتی بیشتر باشد روی فاکتور های رفتاری شما تاثیر دارد و باعث بهبود روند سئو سایت شما میشود و اعتبار سایت شما نزد گوگل بالا میرود .

در کل کاربر برگشتی در عین ساده بودن میتواند در سئو و بازدید سایت شما تاثیر بسیاری داشته باشد. این فاکتوری است که خیلی از افراد (سئو کاران) به آن توجه نمیکنند .

و همچنین اگر سایت شما دارای محصول برای فروش باشد این کاربران میتوانند مشتری دائم شما باشند و باعث جلب مشتری بیشتری شود بدون اینکه شما درخواست کرده باشید و یا هزینه ای برای تبلیغات داده باشید .

راه های افزایش کاربر برگشتی چیست ؟

از راه های افزایش کاربر برگشتی میتوان عضویت در شبکه های مجازی را نام برد و میتوان بعد از مدتی ایمیل به کاربر به فرستاد و یا با ارسال  ویدئو آموزشی به کاربر و ترغیب آن به عضویت در شبکه های مجازی خود را داد .

 به طور خلاصه

استفاده از خبرنامه ها

عضویت کاربران در شبکه های اجتماعی

ارسال پیامک و ایمیل موقع درج محتوای جدید

برندینگ

درج محتوا های قسمت به قسمت

و ...

باعث افزایش کاربران بازگشتی می شود .

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : محسن کریمی
محسن کریمی هستم . مدیرعامل شرکت ایفا نت و مدیر لرنو وب . تمام سعیمان در لرنو وب این است محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تیزر معرفی لرنو وب

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

آموزش سئو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

مجید کریمیمجید کریمی

مدیر بخش فروش و مدیریت

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

معرفی لرنو وب

آکادمی دیجیتال لرنو وب یک مرجع تخصصی آموزش مباحث آی تی است . در اینجا مباحث آموزشی بسیار تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت , محتوا نویسی و تبلیغ نویسی , سوشیال مارکتینگ , برنامه نویسی و طراحی وب و مدیریت فروش و بازاریابی برای شما آماده شده است . همچنین دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا در این زمینه ها برگزار می گردد .

همچنین می توانید از خدمات مشاوره سئو در آکادمی لرنو وب استفاده کنید.