آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

لیمیت در توییتر چیست ؟ لیمیت به چه معناست ؟

لیمیت در توییتر چیستلیمیت (Limit): همان طور که از معنی واژه لیمیت مشخصه یعنی محدودیت وقتی شما بیش از حد لایک فالوو یا توییت انجام دهید حساب کاربری شما لیمیت یا محدود میشود .

به دلیل اینکه این عمل با سرعت زیادی انجام میشود و قابل تکرار میباشد توییتر شما را به عنوان ربات شناسایی میکند و حساب کاربری شما برای ساعاتی محدود میشود یعنی امکان توییت یا فالو برای شما وجود ندارد ولی با کمی صبر بعد از چند ساعت یا دقایقی حساب کاربری شما به حالت عادی برمیگردد.

در این مقاله در سایت لرنو وب شما با لیمیت شدن در توییتر آشنا می شوید و چگونگی برخورد با آن را یاد میگیرید.

اگر در توییتر زیاد فعال بوده باشید حتما عبارت هایی مثل، لیمیت شدم، توییتر لیمیتم کرده، به دلیل لیمیت نمیتونم فالو کنم و...

برای آشنایی با تمام اصطلاحات توییتر می توانید به صفحه ی اصطلاحات کاربردی توییتر مراجعه کنید.

لیمیت شدن چیست؟

لیمیت limit در کل به معنای محدود شدن یا محدود کردن است، این عبارت فقط مختص به توییر نیست و در شبکه های اجتماعی دیگر برای جلوگیری از نقص قوانین خودشان اقدام به لیمیت کردن اکانت های مختلف می کنند؛ تا کسی نتواند قوانینشان را زیر پا بگذارد.

چرا توییتر اکانت را لیمیت می کند؟

مهم ترین دلیل لیمیت شدن اکانت شما در توییتر فعالیت های ربات گونه است که ممکن است توییتر شما را ربات تشخیص دهد. لایک های بیش از حد، فالو کردن بیش از حد ممکن است شما را مشکوک نشان دهد.

1-دلایل امنیتی:

اگر در توییتر رفتار مشکوک نشان دهید، ممکن است توییتر به شما شک کند که از ربات توییتر استفاده میکنید یا اکانت شما هک شده باشد، به احتمال زیاد در این حالت از طرف توییتر ایمیل برای شما ارسال شود و به شما اطلاع داده شود، و هدف از این ایمیل این است که شما تایید کنید آیا مالک سایت هستید یا نه؟!

2-نقص قوانین مرتبط با امنیت توییتر

تویییتر نیز مانند هر شبکه ی اجتماعی دیگر مجموعه ایی از قوانین امنیتی دارد، و اگر اکانتی بر خلاف قوانین امنیتی آن عمل کند، دسترسی های اکانت را محدود می کند، در این حالت شما فقط می توانید توییت های دیگران را بخوانید ولی نمی توانید توییت بزنید، توییت دیگران را فیو کنید یا ریتوییت بزنید، ولی دیگران می توانند توییت های قدیمی شما را ببینند. بعد از مدتی پیغامی از طرف توییتر می آید که می توانید مشکل را رفع کنید اما حواستان باشد اگر دوباره تکرار شود، اکانت شما برای همیشه از دسترس خارج می شود.

3-اشتباهات فنی

بعضی وقتا ممکن است اشتباهات فنی از طرف توییتر باشد، و شما فکر کنید لیمیت شده اید در صورتی که حساب شما مشکلی نداشته باشد و فقط از طرف توییتر مشکل فنی وجود دارد، و فقط توییت های شما به دیگران نمایش داده نمی شود، البته به صورت موقت این اتفاق می افتد و همیشگی نیست.

4-شبیه ربات ها فعالیت نکیند

توییتر مثل تمام شبکه های اجتماعی دیگر با فعالیت های ربات گونه مخالف است، و اگر فعالیت مشکوکی مشاهده کند، شما را لیمیت می کند و دسترسی اکانت شما محدود خواهد شد. خب حالا با هم فعالیت های ربات گونه را بررسی کنیم:

  • حداکثر تعداد مجاز ارسال پیام (دایرکت) در روز 1000 عدد است.
  • حداکثر ارسال توییت در روز 2400 توییت است، و بیش تر از این دسترسی اکانت شما محدود خواهد شد
  • فالو کردن اکانت های معمولی را در روز به تعداد 400 اکانت مجاز به فالو کردن هستید و برای اکانت هایی با تیک آبی حداکثر 1000 اکانت در روز مجاز هستید.

چگونه لیمیت توییتر را رفع کنیم؟

تغییر پسورد توییتر:

اگر شما پسورد توییتر خود را عوض کنید؛ به توییتر اثبات کرده اید صاحب و مالک اصلی اکانت خود شما هستید و به احتمال بسیار زیاد با همین روش مشکل شما حل خواهد شد.

 پاک کردن سشن ها:

منظور از پاک کردن سشن ها، قطع دسترسی دستگاه هایی است که با آن ها به توییتر متصل شده اید. اگر همه ی این دستگاه ها را پاک کنید به احتمال زیاد مشکل شما بر طرف خواهد شد.

دسترسی سایر برنامه ها قطع کنید:

سعی کنید دسترسی سایر برنامه ها به توییتر را قطع کنید، با این کار امنیت حساب توییتری شما افزایش پیدا میکند، و احتمال رفع لیمیت شما وجود دارد.

 سخن پایانی

لیمیت شدن فقط محدود به توییتر نیست و ممکن است در سایر شبکه های اجتماعی دیگر نیز با آن مواجه شوید، بهتر است سیاست ها و قوانین هر شبکه ی اجتماعی را که در آن فعال هستید رعایت کنید، و سعی کنید در هیچ شبکه ایی فعالیت ربات گونه انجام ندهید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مقاله های مرتبط

نود چیست ؟ (Nude) در توییتر عکس نود فرستادن به چه معناست؟

اسم سرخ پوستی در توییتر چیست ؟ اسم سرخ پوستی به چه معناست ؟

اینتراکشن در توییتر چیست ؟ در اینستاگرام شبکه های اجتماعی یعنی چه ؟

منشن قطاری در توییتر چیست ؟ منشن قطاری به چه معناست ؟

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : محسن کریمی
محسن کریمی هستم . مدیرعامل شرکت ایفا نت و مدیر لرنو وب . تمام سعیمان در لرنو وب این است محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

دیدگاه‌ها  

noavatar
# آذر مقصودلو
سلام... آیا راهی هست که بشود همیشه فعالیت هر توئیتی که می‌فرستیم در صفحه همون توئیت که نو‌‌‌شته (مشاهده فعالیت توئیت) بینیم... اکثر اوقات نشون داده نمیشه... ممنون از وقت و لطفتون...
پاسخ دادن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دوره های پر طرفدار

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

کتاب سئو تالیف مهندس کریمی

خرید کتاب سئو seo  پیشرفته

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند که به عنوان رفرنس اساتید در خیلی از موسسات آموزشی تدریس می شود را تهیه کنید.

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

 لرنووب،آکادمی لرنووب،لوگو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب


مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

حسین اکبریحسین اکبری

مدیر بخش لینک بیلدینگ

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

آدرس و شماره تماس لرنو وب


? آدرس دفتر امور قراردادها و کلاس های خصوصی :

تهران - م جمهوری . خ جمهوری . بعد از باستان . پ 1488 .                                  طبقه اول - واحد 2

? آدرس دفتر ونک , کلاس های عمومی :

تهران میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، طبقه 3، واحد 8

? آدرس شعبه اراک : میدان شورا ، مجتمع خاتم - واحد 3

facebook instagram twitter youtube linkedin