آکادمی دیجیتال مارکتینگ لرنو وب

Seo , Web Design , Social Marketing , Content Marketing. Adwords in Lernoweb academy.

زیر نظر شرکت داده پردازان ایفانت

شرکت داده پردازان ایفا نت با 14 سال تجربه در آی تی ایران به شماره ثبت 11072

ارائه مدارک معتبر

امکان ارائه مدرک زیر نظر آکادمی لرنو وب و شرکت ایفا نت . امکان ارائه مدرک مورد تایید فنی حرفه ای و مدرک مورد تایید وزارت علوم

آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

لرنو وب

دوره دیدگان لرنو وب

مشتری مداریدر بازار امروز جهان ، روش های ارتباط با مشتری بسیار مهم و غیرقابل کتمان میباشند. متاسفانه بسیاری از افراد نمیدانند که در برخورد با مشتری های خود باید چه کاری انجام دهند و با مشتری چگونه صحبت کنند ، چگونه برخورد کنند و چگونه او را از خود راضی نگه دارند. در این مقاله قصد داریم تا برخی از تکنیک های مهم در نحوه برخورد با مشتری را به شما عزیزان آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

 

 

اولین تکنیک : از قطع کردن حرف مشتری خودداری کنید.

سعی کنید هرگز میان حرف مشتری وارد نشوید و صحبت های او را قطع نکنید. قطع کردن حرف مشتری در زمانی که او دارد درباره مسئله ای با شما صحبت میکند ، بی احترامی به طرف مقابل میباشد به همین دلیل مشتری قطعا از رفتار شما ناراحت خواهد  شد. سعی کنید حتی اگر مجبور هستید به میان حرف مشتری بروید ، بسیار محترمانه و مختصر اینکار را انجام دهید زیرا در غیراینصورت مشتری از شما ناراحت شده و طبیعتا یکی از اصول اساسی و مهم مشتری مداری را زیر پا خواهید گذاشت.

تکنیک دوم : حواس خود را کاملا به مشتری اختصاص دهید.

هنگامی که مشتری در حال صحبت کردن با شماست ، با تمام وجود به او گوش دهید و با رفتار خود نشان دهید که در حال دقت کردن به صحبت های او میباشید. بسیاری از افراد در هنگامی که به صحبت های مشتری خود گوش میدهند ، حواس خود را کاملا جمع نکرده و به انواع مسائل دیگر نیز همزمان فکر میکنند . این مسئله باعث میشود تا مشتری نسبت به رفتار شما احساس ناراحتی کند زیرا از شما توقع دارد که به طور کامل وقت خود را به او اختصاص دهید تا بتواند در رابطه با مسائل مد نظر با شما صحبت نماید.

تکنیک سوم : ارائه اطلاعات تخصصی به صورت صحیح

در زمانی که میخواهید به مشتری خود اطلاعات فنی و تخصصی ارائه دهید ، ابتدا در نظر داشته باشید که مشتری شما احتمالا اطلاعات کمتری نسبت به شما خواهد داشت. دومین مسئله ای که باید در نظربگیرید این است که در هنگام ارائه اطلاعات تخصصی به مشتری ، سعی کنید کلمات تخصصی را به گونه ای تشریح کنید که مشتری نسبت به آن آگاهی خوبی پیدا نماید. یعنی در واقع نه به گونه ای صحبت کنید که بسیار تخصصی باشد و مشتری از صحبت های شما چیزی متوجه نشود ، نه آنقدر ابتدایی که مشتری احساس کند شما فاقد تخصص و تجربه کافی میباشید. سعی کنید اگر از کلمات مخفف استفاده کردید حتما این کلمه را بشکافید و توضیح مختصر و مفیدی به مشتری در این زمینه ارائه دهید.

تکنیک چهارم : استفاده از مقایسه های صحیح و اصولی

میتوانید در حین صحبت با مشتری سعی کنید از مقایسه های قابل فهم استفاده نمائید. اینکه با مقایسه های اصولی و صحیح ذهن مشتری را درگیر نمایید بسیار مفید میباشد. برای نزدیکتر شدن به مشتری حتما سعی کنید مقایسه های اصولی را بیان کنید ، به این ترتیب اولا ذهن مشتری را درگیر خواهید کرد ، دوما مشتری به شما احساس نزدیکی خواهد کرد زیرا با شما همصحبت  تر خواهد شد و نظرات خود را به شما ارائه میکند.

تکنیک پنجم : به مشتری خود انرژی مثبت دهید

به جای استفاده از جملات منفی و از بین بردن انرژی و انگیزه مشتری ، به او انرژی مثبت بدهید. البته این به معنی آن نیست که اگر مطمئن هستید تا ایده یا صحبت یک شخص اشتباه است او را امیدوار کنید ، در اینجا منظور ما موارد مثبتی است که مشتری در آن احتیاج به انرژی مثبت دارد. تا میتوانید از انرژی خود استفاده کنید و به مشتری انرژی مثبت دهید.

 

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لرنو وب. تمام سعیمان در لرنو وب این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تیزر معرفی لرنو وب

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

آموزش سئو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره ای هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

مجید کریمیمجید کریمی

مدیر بخش فروش و مدیریت

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

معرفی لرنو وب

آکادمی دیجیتال لرنو وب یک مرجع تخصصی آموزش مباحث آی تی است . در اینجا مباحث آموزشی بسیار تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت , محتوا نویسی و تبلیغ نویسی , سوشیال مارکتینگ , برنامه نویسی و طراحی وب و مدیریت فروش و بازاریابی برای شما آماده شده است . همچنین دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا در این زمینه ها برگزار می گردد .

سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع آموزشی در اختیارشما قرار بگیرد.