آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

مشاهده دوره های سئو

لینکدین

لینکدین یک شبکه اجنماعی مناسب کسب و کارها است که محیط بسیار خوبی برای رزومه سازی , کاریابی , جذب نیرو , گرفتن پروژه و ... است .

افزایش فالوور یا کانکشن در لینکدین کمی نسبت به اینستاگرام و توییتر متفاوت است و کار تقریبا راحت تری است وقتی شما یک اکانت لینکدین فعال میکنید بهتراست فضای شغلی خود را مرتبط انتخاب کنید چون اینطوری افراد مرتبط به شغل خودرا پیدا میکنید و به راحتی با آنها ارتباط برقرار میکنید به صورت عامیانه تر شناخته میشید بین رقبا و فعالان زمینه کاری خودتان .

وقتی شما اکانت را فعال میکنید مثل شبکه های اجتماعی همه چیز خام و صفر شروع میشه و باید شروع به فعالیت کنید و این فعالیت مثل فالو کردن یا در خواست کانکت شدن با دیگر کاربران و تفاوتی بین کانکشن با فالو کردن است .

هر فرد بعد از عضو شدن در لینکدین به تناسب اطلاعاتی که در پروفایل خود می آورد، دارای یک شبکه از افراد میشود که به آن افراد مرتبط یا connections می گویند . این شبکه به سه نوع کانکشن و چند زیر مجموعه تقسیم می گردد .

لینکدین افرادی که شما به طور مستقیم با آنها در ارتباط هستید دو طرف مستقیما همدیگر را می شناسند به عبارت دیگر طرفین مستقیم یکدیگر را فالو Follow می کنند . شما کلمه (1st) را در کنار اسم شان می بینید. شما می توانید مستقیم در لینکدین برای کانکشن درجه یک پیام ارسال کنید .

لینکدین افرادی که به طور مستقیم در لیست ارتباطات شما نیستند بلکه در لیست ارتباطات دوستان درجه یک شما هستند به طور ساده دوست دوستان شما هستند شما علامت (2nd) را در کنار اسمشان یا در پروفایل این افراد می بینید شما برای ارتباط باید به پروفایل این افراد بروید و از دکمه Connect  یا ارسال InMail  استفاده کنید و مستقیم از صفحه خودتان نمی توانید پیام دهید .

لینکدین در واقع دوستان ارتباطات درجه دوم شما می باشند . شما علامت (3rd) را در کنار اسم این افراد می بینید . راه ارتباط یا ارسال پیام با این افراد چیست ?

دو حالت دارد:

    اگر شما نام و نام خانوادگی فرد را به طور کامل می بینید می توانید از طریق دکمه Connect درخواست خود جهت ارتباط درلینکدین یا استخدام و غیره را بفرستید .
    اما اگر شما نام و نام خانوادگی فرد را به طور کامل نمی بینید دیگر راه فوق جواب نمی دهد و شما حتما باید عضو پرمیوم باشید و InMail بفرستید .

 

ساده ترین و بهترین راه حل افزایش فالوور:

در قسمت جستجوی لینکدین موضوع کاری خود را سرچ کنید روی گزینه people که افراد را برای شما بیاورد . مثلا اگر طراح سایت هستید کلمه طراحی سایت یا web design را سرچ کنید تا تمام افرادی که مرتبط با شما هستند نمایش داده شود و تا روزی 50 60 نفر را می توانید درخواست کانکشن بزنید و با این روش به سادگی تعداد کانکشن ها و فالوور ها افزایش پیدا می کند . ما با همین روش بدون هیچگونه تبلیغات و فعالیت دیگرحدود 5000 تا 6000 فالوور بدست آوردیم .

اکانت لینکدین ما : https://www.linkedin.com/in/lernoweb

 

 

 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : محسن کریمی
محسن کریمی هستم . مدیرعامل شرکت ایفا نت و مدیر لرنو وب . تمام سعیمان در لرنو وب این است محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تیزر معرفی لرنو وب

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

آموزش سئو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره ای هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب

محسن کریمیمحسن کریمی

مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

مجید کریمیمجید کریمی

مدیر بخش فروش و مدیریت

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

معرفی لرنو وب

آکادمی دیجیتال لرنو وب یک مرجع تخصصی آموزش مباحث آی تی است . در اینجا مباحث آموزشی بسیار تخصصی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت , محتوا نویسی و تبلیغ نویسی , سوشیال مارکتینگ , برنامه نویسی و طراحی وب و مدیریت فروش و بازاریابی برای شما آماده شده است . همچنین دوره های آموزشی با کیفیت بسیار بالا در این زمینه ها برگزار می گردد .

سعی ما بر این است بی نقص ترین منابع آموزشی در اختیارشما قرار بگیرد.