آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

قرارداد سئو و افزایش رتبه گوگلخدمات مشاوره سئوخدمات سئو تکنیکال - سئو داخلیخدمات لینک سازی - بک لینک

روش های پولدار شدن قسمت دوم

پولدار شدندر قسمت قبلی مقاله با سه روش برای پولدار شدن آشنا شدیم. در این مقاله قصد داریم تا با سه روش جدید دیگر آشنا شویم که درواقع میتوان گفت این روش ها در ادامه صحبت های قبلی میباشند که در نهایت منجر به ایجاد شرایط رفاهی مطلوب برای شما خواهند شد. اگر مقاله قبلی را خوانده باشید میدانید که در اولین گام ها میبایست با عشق و علاقه فراوان در راه خود حرکت کنید و تلاش زیادی انجام دهید تا در کار خود بهترین باشید یا حتی اگر نیاز هست اقدام به شرکت در کلاس های آموزش و غیره کنید تا بتوانید سطح دانش و تخصص خود را افزایش دهید.

 


تیک ممکن است ابتدا بخواهید قسمت اول مقاله را مطالعه نمائید : روش های پولدار شدن قسمت اول


 

اکنون نوبت روش بعدی است.

تصویر افقی

انرژی خود را صرف موفقیت کنید

خط افقی

اگر میخواهید پولدار شوید باید عرق بریزید و زحمت بکشید. ممکن است شما عرق فراوان بریزید و زحمت بسیار بکشید اما به موفقیت نرسید. دلیل این مسئله بسیار ساده است ، شما در مسیری عرق ریخته اید که مسیر اشتباهی بوده است. اگر چنین مسئله ای برای شما پیش آمد میبایست حتما در مسیر خود تجدید نظر کنید ، مسیر صحیح را پیدا کرده و در جهت رسیدن به موفقیت شروع به عرق ریختن نمایید.

برای پولدار شدن باید تلاش فراوان کنید اما اگر تلاش شما در جهت صحیحی نباشد هرگز به هدف خود نخواهید رسید. اینکه شما تلاش میکنید بسیار مثبت و صحیح است اما اینکه تلاش شما در جهتی صحیح قرار دارد یا خیر مسئله ای دیگر است.

برای رسیدن به موفقیت انرژی و انگیزه بسیاری احتیاج دارید ، این انرژی و انگیزه را به درستی مصرف کنید.

 

تصویر افقی

مدیریت زمان

خط افقی

باید بدانید که یک دقیقه برای همه افراد دنیا یک دقیقه است و هیچ تفاوتی بین زمانی که شما در اختیار دارید و زمانی که دیگری در اختیار دارد نیست. اگر شما وقت خود را صرف بازی و موبایل و غیره میکنید اما شخص دیگری به همان میزان وقت خود را صرف تلاش برای رسیدن به موفقیت میکند ، خودتان بگویید که کدامیک موفق خواهند شد؟ شما و یا شخصی که زمان خود را صرف رسیدن به موفقیت کرده است؟

بسیاری از افراد میخواهند زمان بسیاری را صرف اوقات فراغت کنند و از طرفی پولدار نیز بشوند. چنین چیزی هرگز اتفاق نخواهد افتاد.

زمان به سرعت در گذر است و اگر شما بخواهید آن را به سادگی از دست بدهید قطعا نمیتوانید توقع داشته باشید که به موفقیت برسید و پولدار شوید. زمان خود را مدیریت کنید و به بهترین شکل ممکن از آن استفاده کنید. در صورتی که زمان خود را مدیریت کنید قطعا زمان کافی برای تفریح و سرگرمی نیز خواهید داشت.

اگر بتوانید زمان خود را به درستی مدیریت کنید ، میبینید که میتوانید کارهای بسیاری انجام دهید و در کنار آن به مقدار کافی تفریح نیز داشته باشید. اما متاسفانه بسیاری از افراد تمام وقت خود را صرف تفریح کرده و یا اگر کاری هم انجام دهند در زمان مناسب نخواهد بود. چنین افرادی محکوم به شکست هستند.

 

تصویر افقی

تشخیص و ساخت فرصت ها

خط افقی

اگر میخواهید پولدار شوید باید قدرت تشخیص بالایی داشته باشید. اینکار به شما کمک میکند تا بتوانید از موقعیت های مناسب به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. اینکه شما فرصت های زیادی داشته باشید دلیلی برای موفقیت شما نیست ، اینکه شما از فرصت های خود به خوبی استفاده کنید باعث موفقیت شما میشود. اما تشخیص فرصت ها به چه معنی است؟

ممکن است به صورت همزمان چندین فرصت که همگی آنها خوب هستند برای شما وجود داشته باشد. ممکن است نتوانید از همه آنها به صورت همزمان استفاده کنید. حال باید چه کنیم؟

تشخیص فرصت در چنین مواقعی بیشتر از همیشه کاربرد دارد ، اینکه بتوانید فرصت یا فرصت هایی را انتخاب کنید که برای شما منافع بهتری داشته باشند بسیار مهم است.

اما همه کار به انتخاب فرصت مناسبتر ختم نمیشود. زیرا تشخیص فرصت ها بسیار پر معنی تر از انتخاب های بهتر است. به دور و بر خودتان نگاه کنید و سعی کنید با تفکری صحیح نسبت به شرایط در هر لحظه به دنبال ساخت فرصت های جدید باشید. یعنی در واقع تشخیص دهید که چه کاری میتوانید انجام دهید برای بدست آوردن فرصت های جدید.

این از انتخاب بین چندین فرصت نیز مهمتر خواهد بود زیرا شما اکنون میتوانید با نگاهی دقیق ، فرصت ها را بسازید.

 


تیک ممکن است بخواهید قسمت سوم مقاله را مطالعه نمائید : روش های پولدار شدن قسمت سوم


 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لرنو وب. تمام سعیمان در لرنو وب این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دوره های پر طرفدار

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

کتاب سئو تالیف مهندس کریمی

خرید کتاب سئو seo  پیشرفته

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند که به عنوان رفرنس اساتید در خیلی از موسسات آموزشی تدریس می شود را تهیه کنید.

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

 لرنووب،آکادمی لرنووب،لوگو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب


مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

حسین اکبریحسین اکبری

مدیر بخش لینک بیلدینگ

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

آدرس و شماره تماس لرنو وب


? آدرس دفتر امور قراردادها و کلاس های خصوصی :

تهران - م جمهوری . خ جمهوری . بعد از باستان . پ 1488 .                                  طبقه اول - واحد 2

? آدرس دفتر ونک , کلاس های عمومی :

تهران میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، طبقه 3، واحد 8

? آدرس شعبه اراک : میدان شورا ، مجتمع خاتم - واحد 3

facebook instagram twitter youtube linkedin