آزمایشگاه سئوتحلیل رایگان سایتلغت نامه سئوآزمون رایگان سئو

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

رسانهکتاب های الکترونیکی سئوپادکست های صوتی سئوویدئوهای آموزشی سئونرم افزار های تخصصی سئو

قرارداد سئو و افزایش رتبه گوگلخدمات مشاوره سئوخدمات سئو تکنیکال - سئو داخلیخدمات لینک سازی - بک لینک

روش های پولدار شدن قسمت سوم

(زمان خواندن: 2 - 4 دقیقه)

پولدار شدندر دو قسمت قبلی مقاله با شش روش از روش های پولدار شدن آشنا شدیم. در این مقاله قصد داریم سه روش دیگر را که ادامه دهنده روش های قبلی میباشند به شما آموزش دهیم. در شش روش قبلی آموختیم که علاقه به راهی که در آن قدم گذاشته ایم ، بهترین بودن در کارمان و پیشرفت دائمی به همراه مصرف کردن انرژی ، مدیریت زمان و تشخیص فرصت ها میتوانند ما را بسیار به هدفمان نزدیک کنند. حال در ادامه میخواهیم سه روش دیگر را بررسی کنیم تا به هدف خود یعنی پولدار شدن نزدیک تر شویم.

 


تیک ممکن است ابتدا بخواهید قسمت دوم مقاله را مطالعه نمائید : روش های پولدار شدن قسمت دوم


 

اکنون نوبت روش بعدی است.

تصویر افقی

به ظاهر خود اهمیت دهید

خط افقی

اگر بخواهید پولدار شوید باید بدانید که ظاهر شما بسیار اهمیت دارد. اگر بخواهید در جلسات و یا مکان های دیگر با ظاهری نا آراسته ظاهر شوید ، باید بدانید که هرگز نمیتوانید فرد پولداری شوید. ظاهر شما نشان دهنده شخصیت شماست و هرچقدر ظاهر آراسته تری داشته باشید میتوانید در نظر دیگران انسان موجه تری باشید.

اگر به ظاهر خود اهمیت ندهید ، تاثیر منفی زیادی در نگاه دیگران نسبت به خودتان خواهید گذاشت. اما تاثیر این نگاه منفی چیست؟ این نگاه های منفی چه زمانی به شما آسیب میزنند؟

تصور کنید برای یک مصاحبه کاری و یا یک جلسه برای انعقاد قرارداد با شرکتی معتبر دعوت شده اید. در صورتی که با ظاهری مرتب و آراسته پا به این جلسه بگذارید ، نگاه طرف مقابل به شما مثبت خواهد بود و این نگاه مثبت تاثیر بسیار زیادی در ادامه همکاری با شما خواهد داشت. اگر میخواهید با دیگران به شکل مطلوب تری برخورد کنید ، به ظاهر خود اهمیت بدهید.

 

تصویر افقی

اصول مذاکره کردن را یاد بگیرید

خط افقی

ممکن است شما در نظر خود فرد بسیار زرنگی باشید و فکر کنید که همیشه میتوانید در برخورد ها گلیم خود را از آب بیرون بکشید. مسئله این نیست که نظرتان درباره خودتان چیست ، مسئله این است که حتی اگر واقعا هم انسان بسیار زرنگی باشید ، بعید است از اصول و فنون مذاکره کردن اطلاعاتی داشته باشید.

اصول و فنون مذاکره در برخورد با شرکت های طرف حساب شما راز موفقیت شما خواهند بود ، به شرطی که شما به اصول و فنون مذاکره مسلط باشید. قدرت بیان شما ، صحبت های هدفمند شما با طرف مقابل ، به موقع کوتاه آمدن و امتیاز دادن و یا به موقع محکم برخورد کردن و به طور کلی اصول و فنون مذاکره میتواند به شما کمک کند تا در مذاکرات خود بسیار موفقتر عمل کنید.

هرچقدر بتوانید به مهارت های مذاکره کردن مسلط شوید شانس بیشتری برای انعقاد قراردادهای بهتر خواهید داشت.

 

تصویر افقی

مدیریت هزینه ها

خط افقی

اگر میخواهید پولدار شوید نباید تنها به مدیریت در آمد خود فکر کنید . مدیریت هزینه های شما اهمیتی کمتر از تلاش شما برای افزایش درآمد ندارد. در بسیاری از مواقع افراد به در آمد بسیار خوبی نیز میرسند اما به حدی در هزینه های خود بد عمل میکنند که بخش زیادی از درآمد خود را از دست میدهند.

برای پولدار شدن نیاز دارید تا همانقدر که برای کسب درآمد خود تلاش میکنید ، برای مدیریت هزینه های خود نیز تلاش کنید. مدیریت هزینه ها به معنی خساست در خرج کردن نیست بلکه هدف از مدیریت هزینه ها اختصاص منابع به کارهای مناسب است.

هدف از مدیریت هزینه ها این است که هرقدر که میخواهید هزینه کنید اما این هزینه در مسیر صحیحی انجام شود. برای هزینه های خود برنامه ریزی داشته باشید و بدانید که کجا چقدر خرج میکنید.

مدیریت هزینه ها باعث میشود تا جلوی ریخت و پاش های بی مورد گرفته شود و همین امر سبب میشود که دارایی های شما افزایش پیدا کند.

 


تیک ممکن است بخواهید قسمت چهارم مقاله را مطالعه نمائید : روش های پولدار شدن قسمت چهارم


 

مشخصات نویسنده
نام نویسنده : سعید مختاری
سعید مختاری هستم . مدیر فروش شرکت ایفا نت و مدیر فروش لرنو وب. تمام سعیمان در لرنو وب این است که محتوایی بسیار با کیفیت و بی نظیر به شما ارائه کنیم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دوره های پر طرفدار

آموزش تولید محتواآموزش سئوآموزش طراحی سایت

کتاب سئو تالیف مهندس کریمی

خرید کتاب سئو seo  پیشرفته

هم اکنون می توانید این کتاب ارزشمند که به عنوان رفرنس اساتید در خیلی از موسسات آموزشی تدریس می شود را تهیه کنید.

آخرین آزمایش های لابراتوار

آزمایش یکآزمایش شماره یک :

تاثیر موقعیت کیورد در عنوان

 

آزمایش دوآزمایش شماره دو:

url فارسی یا url انگلیسی ؟

 

آزمایش سهآزمایش شماره سه:

تاثیر چگالی کلمات کلیدی

دوره های آموزش سئو

 لرنووب،آکادمی لرنووب،لوگو

دوره هایی که در لرنو وب برگزار می شود از حرفه ای ترین دوره های تخصصی آموزش سئو در ایران است که به جای مفاهیم تئوری , تجربیات تخصصی به شما آموزش داده می شود .این دوره ها با همکاری آموزشگاه سئو لرنووب و موسسه پارسه طراحی شده اند. و پس از اتمام مدارک معتبری از فنی حرفه ای , ایزیران وزارت دفاع و ... ارائه می گردد . دوره های دارای 3 ماه پشتیبانی مشاوره سئو هستند و تا تبدیل شدن شما به یک سئوکار حرفه ای شما را تنها نمیگذارند .  سایر توضیحات 

گپی با متخصصین

گپی با متخصصین

معرفی اعضای اصلی تیم لرنو وب


مدیر بخش سئو

سعید مختاریسعید مختاری

مدیر بخش برنامه نویسی

حسین اکبریحسین اکبری

مدیر بخش لینک بیلدینگ

ایمان صدیقیایمان صدیقی

مدیر بخش محتوانویسی

آدرس و شماره تماس لرنو وب


? آدرس دفتر امور قراردادها و کلاس های خصوصی :

تهران - م جمهوری . خ جمهوری . بعد از باستان . پ 1488 .                                  طبقه اول - واحد 2

? آدرس دفتر ونک , کلاس های عمومی :

تهران میدان ونک، ابتدای ملاصدرا، طبقه 3، واحد 8

? آدرس شعبه اراک : میدان شورا ، مجتمع خاتم - واحد 3

facebook instagram twitter youtube linkedin